“Hotel Paradise 4”: Wiktoria wróci do programu? Widzowie nie mają żadnych wątpliwości…

13 października 2021
Przez: : M.J

Wiktoria Gąsior wróci do gry i ponownie zamelduje się w zanzibarskim hotelu? Widzowie, którzy skrupulatnie śledzą losy uczestników tego reality-show nie mają wątpliwości. Zobaczcie, co piszą w sieci!

Hotel Paradise 4

Wiktoria od samego początku nie miała łatwo w rajskim hotelu. Uczestnicy byli do niej wrogo nastawieni, a kolejne intrygi powodowały, że 23-latka niejednokrotnie czuła się oszukiwana i poniżana. Co więcej, widzowie nie kryli swojego oburzenia w sieci, zarzucając produkcji, że ta nie reagowała na nękanie psychiczne dziewczyny, a co więcej na pozostałych uczestników spadała ogromna lawina hejtu.

Zobacz także: Uczestnicy zmiażdżyli Wiktorię podczas Puszki Pandory!

Wiktoria Gąsior
Wiktoria Gąsior.

Choć wydawało się, że jedynym sprzymierzeńcem Wiki w Hotelu Paradise był jej programowy partner Miłosz, to prawda okazała się brutalna. Podczas jednego z Rajskich Rozdań chłopak mając do wyboru Ohę oraz Wiktorię postanowił pozbyć się z programu swojej partnerki.

Zobacz także: Co Wiktoria myśli o zachowaniu uczestników w programie?

“Bardzo żałuję, że przez intrygę, która była tutaj stworzona, nie poznaliście mnie taką, jaka naprawdę jestem. Cieszę się, że was poznałam, ale przykro mi, że nie udało się bardziej. Chcę, żebyście się dalej dobrze bawili, ja nie mogłam, więc chociaż wy się bawcie. Było to dla mnie megaprzeżycie. Niezapomniane, na pewno”- powiedziała na odchodne Wiktoria.

Miłosz szybko pożałował swojej decyzji i nie ukrywał, iż popełnił ogromny błąd. Niejednokrotnie z jego ust mogliśmy usłyszeć, że ma nadzieję, iż Wiktoria wróci do programu i mu wybaczy. Czy produkcja wysłuchała jego próśb i pozwoliła mu się zrehabilitować? Komentarze widzów reality-show mówią same za siebie.

Wiktoria wróci do Hotelu Paradise?

Pod ostatnim z postów, który pojawił sie na profilu programu Hotel Paradise na Instagramie nie brakuje wpisów od internautów, którzy są pewni, że Wiktoria ponownie zawita w programie.

“Dziś wraca Wiki !”

“Wraca dziś Wiktoria🔥”

“Tyle dobrze , że Wika wróciła, oby dała czadu tym razem ❤️🔥”

Hotel Paradise 4.
Komentarze widzów Hotelu Paradise.

Jeżeli powyższe komentarze okażą się prawdą, to czy dziewczyna tym razem będzie miała łatwiej w programie? Czy wybaczy Miłoszowi, który ją zawiódł? Jedno jest pewne, z tym programem widzowie nie mogą się nudzić, a kolejne odcinki zapowiadają się niezwykle emocjonująco!

Oglądacie Hotel Paradise?

Źródło: Instagram Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz