„Hotel Paradise 4”: Wiktoria przeszła olbrzymią metamorfozę. Przecieramy oczy ze zdumienia…

1 grudnia 2021
Przez: : J.J

Wiktoria z Hotelu Paradise 4 w ostatnich tygodniach zapowiadała wielkie zmiany w swoim wyglądzie. Jak postanowiła, tak zrobiła. Zobaczcie, jak prezentuje się po metamorfozie.

Kilka słów na temat Wiktorii z Hotelu Paradise

Wiktoria Gąsior to jedna z uczestniczek czwartej edycji programu Hotel Paradise. Nie miała ona łatwego życia w zanzibarskim hotelu. Na początku została źle odebrana przez uczestników, którzy nie kryli swojego negatywnego nastawienia wobec dziewczyny. Wraz z czasem jednak Wiktoria zaczęła coraz lepiej czuć się w programie, dzięki czemu mogła przeżyć wiele wspaniałych chwil .

Wiktoria od samego początku miała się ku sobie z Miłoszem. Choć w programie dochodziło między nimi do niemałych spięć, a raz Miłosz nie ocalił swojej partnerki na Rajskim Rozdaniu, po powrocie do hotelu para wróciła do siebie.

Metamorfoza Wiki

Wiktoria nigdy nie ukrywała, że ingerowała w swoją urodę. Uczestniczka reality-show miała zrobioną operację biustu oraz powiększone usta.

Parę tygodni temu na swoim profilu w mediach społecznościowych zapowiedziała początek zmian w swoim wyglądzie związanych z operacją poprawienia biustu, rozpuszczeniem kwasu w ustach a także zmianą koloru włosów na bardziej naturalny. Jak się okazuje, jak postanowiła, tak zrobiła a na efekty nie musieliśmy długo czekać.

Niedawno Wika po raz pierwszy pochwaliła się swoimi nowymi ustami, a teraz zaprezentowała nowy kolor włosów. Końcowych efektów nie trzeba komentować, sami zobaczcie!

Wiktoria Gąsior
Efekty metamorfozy Wiktorii z Hotelu Paradise

Wielu internautów przyznało, że zmiany w wyglądzie Wiki trzeba ocenić na wielki plus, z czym ciężko się nie zgodzić:

“Wyglądasz jak milion dolarów😍”

“ale ci ladnie w tych wlosach”

“promieniejesz 🥰🥰😍”

“Ale zmiana na plus 😍”

“🔥ale ci ładnie w tym kolorku ,lepiej niż w blond 🔥”

A Wy, jak uważacie?

Źródło: Instagram Wiktorii Gąsior, Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej