”Hotel Paradise 5”: Jay święta spędził w szpitalu! Dodał niepokojące zdjęcie!

18 kwietnia 2022
Przez: : M.J

Jay, którego widzowie poznali w piątej edycji programu Hotel Paradise na swoim profilu w mediach społecznościowych udostępnił zdjęcie, które zaniepokoiło internautów. Jak się okazuje, chłopak święta Wielkanocne spędził w szpitalu. Dodatkowo słowa Elizy nie napawają optymizmem. Co dolega uczestnikowi reality-show?

Eliza zabrała głos w sprawie problemów zdrowotnych Jay’a

Jay jest jednym z najbardziej barwnych uczestników 5. edycji Hotelu Paradise. Od kiedy dobiegły końca zdjęcia do piątego sezonu programu, chłopak był bardzo aktywny na swoim profilu w mediach społecznościowych. Dlatego też nie dziwi nas fakt, że kiedy na jego Instagramie przestały pojawiać się posty i nowe relacje fani momentalnie zaczęli zastanawiać się, co jest tego powodem.

Głos jako pierwsza zabrała Eliza. Na swoim Instagramie nagrała relację, w której poruszona odpowiedziała na liczne pytanie dotyczące jej programowego partnera.

“Mam masę pytań o to, dlaczego Jay nie jest aktywny w social mediach. Ja nie mogę tego komentować, ze względu na to, że to jest jego sprawa i z szacunku do jego osoby. Nie będę za niego przemawiała”– podkreśliła 19-latka.

Zobacz także: Jay zniknął z Instagrama! Poruszona Eliza skomentowała jego stan zdrowia!

Choć nie poznaliśmy powodu zniknięcia Jay’a z mediów społecznościowych, to wiele wskazywało na to, że uczestnik Hotelu Paradise ma problemy ze zdrowiem. Dodatkowo jedno z ostatnich zdjęć, które pojawiło się na profilu chłopaka również nie uspokoiło jego fanów. Warto również dodać, że jakiś czas temu 26-latek wyznał, iż w niedalekiej przeszłości zmagał się z bulimią oraz depresją.

Jay z Hotelu Paradise trafił do szpitala

Na Instagramie Jay’a pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, że przebywa w szpitalu. Nie da się ukryć, że pomimo złego stanu zdrowia zdjęcie nieco uspokoiło internautów, niemniej jednak nadal nie wiemy, co dolega 26-latkowi.

Uczestnik Hotelu Paradise w szpitalu.
Jay Wielkanoc spędził w szpitalu.

Zwracając jednak uwagę na słowa Elizy, która z szacunku do Jay’a nie chciała zdradzić, co dolega jej partnerowi z Hotelu Paradise można wywnioskować, że problemy ze zdrowiem 26-latka są znacznie poważniejsze niż mogłoby się wydawać.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Jay’owi dużo zdrowia! Mamy nadzieję, że już niebawem podzieli się ze swoimi obserwatorami lepszymi informacjami!

Zobacz także: Które pary z Hotel Paradise 5 będą razem po programie?

Źródło: Instagram Jay’a / Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej