“Hotel Paradise 5”: Odpadła faworytka! Nowa uczestniczka rozbiła mocną parę!

7 kwietnia 2022
Przez: : M.S.

Dziewczyny stanęły do walki, a ta, która przegrała musiała oddać swojego partnera … nowej uczestniczce! Najmocniejsza para została rozbita! Kto odpadł z Hotelu Paradise 5?

Kto odpadł z Hotelu Paradise 5?

W poprzednim odcinku Klaudia El Dursi zaprosiła uczestników na plażę i zapowiedziała konkurencję, w której przegrana z dziewczyn będzie musiała puścić swojego partnera na randkę z .. nową uczestniczką. W biegu z przeszkodami najsłabiej poradziła sobie Karolina i to Kasper dostał szansę pójścia na randkę z nową uczestniczką- Nikolą. 19-latk zrobiła na partnerze Karoliny bardzo dobre wrażenie.

Długonoga szatynka zaimponowała mu otwartością. Natomiast nowa uczestniczka przyznała, że Kasper jest jak najbardziej w jej typie. Niestety miły czas na przerwał list, który niósł ze sobą niespodziewaną wiadomość. Kasper odczytał, że Nikola od tego momentu jest jego partnerką, jednak w hotelu jest miejsc tylko dla pięciu dziewczyn, zatem Karolina jeszcze tego dnia miała opuścić Hotel Paradise.

Wyeliminowanie Karoliny oburzyło sporą część fanów programu. Wielu uważa, że śliczna blondynka niesprawiedliwie przegrała konkurencję. Część także ma nadzieję, że ich ulubienica wróci jeszcze do Hotelu Paradise:

“Jak mogliście dopuścić do tego, że Karolina opuści Hotel? To było żenujące. To nie jest taki sam hotel jaki był przez ostatnie 4 sezony. Nikt nie przetrwa do końca. To wymyślona przez Was chora ruletka”

“Szkoda że Karolina odeszła 😢 łezka się w oku zakręciła mocno 😔😣”

“Niestety Karola😢 i opuści hotel 😢”

Karolina i Kasper w Hotelu Paradise

Karolina już w pierwszym dniu zwróciła swoją uwagę i większość uczestników miało nadzieję na parę właśnie z nią. Chociaż Karolina chciała stworzyć parę z Michałem, a Klaudia od początku celowała w Kaspra, to los jednak zdecydował o tym, że to Karolina i Kasper stworzyli parę.

Ich relacje jednak została wystawiona na próbę, gdy do hotelu weszła nowa uczestniczka Wiktoria. Pogodna blondynka zawróciła na tyle w głowie Kasprowi, że ten wybrał ją podczas Rajskiego Rozdania odrzucając tym samym Karolinę. Chociaż Karola zarzekała się, że od tej pory traktuje byłego partnera po kumpelsku, po czasie zrozumiała, że czuje coś do niego. Tym bardziej, że w relacji Kaspra i Wiktorii zaczęło się psuć i był to doskonały moment, żeby móc spróbować go uwieść.

Na przedostatnim Rajskim Rozdaniu Kasper dokonał zaskakującego wyboru i sam podszedł do Karoliny. Od tej pory relacja pary rozwijała się w bardzo szybkim tempie i oboje przyznali, że świetnie czują się w tej konfiguracji. Niestety wszystko, co piękne szybko się kończy.

Karolina w Hotelu Paradise
Karolina z Hotelu Paradise

Zobacz także: Kiedy Eliza odpadnie z Hotelu Paradise 5?

Będziecie tęsknić?

Źródło: Instagram Hotelu Paradise/ Karoliny Skuratowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej