“Hotel Paradise 5”: Kim jest tajemniczy gość? Kto dostał immunitet? Zobaczcie, co piszą w sieci!

18 maja 2022
Przez: : M.J

Wielkimi krokami zbliżamy się do finału piątej edycji Hotelu Paradise. Przed nami przedostatnie Rajskie Rozdanie i jak się okazuje, emocje będą gwarantowane. Kim jest tajemniczy gość, którego zapowiedziała Klaudia El Dursi? Która z dziewczyn zdobędzie immunitet?

Hotel Paradise 5

W panamskim hotelu wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Choć powstały już silne pary, które dążą do tego, aby razem znaleźć się w finale, to są również osoby, które mają bardzo niepewną sytuację.

Dodatkowo atmosferę podgrzał powrót Wiktorii i Karoliny, które nie miały zamiaru tracić czasu i zaczęły rywalizować o Kaspra, który był w parze z Dominiką. Choć to Karolinie udało się wrócić do chłopaka, ich relacja nie trwała długo. Kasper stwierdził, że czuje się przytłoczony i tym samym dał do zrozumienia Karolinie, że nic z tego nie będzie.

Zobacz także: Karolina i Kasper są jednak parą po programie?

Niemniej jednak to nie koniec zaskakujących wydarzeń, które czekają widzów. W zapowiedzi kolejnego odcinka mogliśmy zobaczyć, że Dominika, Marika, Karolina oraz Wiktoria będą brały udział w konkurencji, w której nagrodą jest immunitet. Co więcej, podczas Rajskiego Rozdania do hotelu zawita tajemniczy gość. Kto nim jest? Zobaczcie, co na ten temat wiedzą internauci.

Kto dostał immunitet w Hotelu Paradise?

Jeżeli wierzyć w komentarze fanów, które pojawiają się na oficjalnym profilu programu Hotel Paradise, immunitet zdobędzie Karolina.

“Z tego co widać, jak wygrała immunitet zrobiła się pewna siebie”

“Kurczę na pewno Karolina podejdzie do Kuby, bo ma immunitet i będzie chciała wywalić Oliwkę”

“Karolina walcz kochana, namieszaj tym immunitetem”

Na Instagramie Hotelu Paradise pojawiają się również komentarze odnośnie kolejnej osoby, która dostała szansę od produkcji i wróci do gry. Kto nią będzie?

Kto wróci do Hotelu Paradise na Rajskim Rozdaniu?

Jak zapowiedziała Klaudia El Dursi uczestnicy przywitają podczas przedostatniego Rajskiego Rozdania tajemniczego gościa. Wielu widzów sądzi, iż będzie nim osoba, która miała już okazję mieszkać w panamskim hotelu. Jak czytamy w komentarzach:

Zobacz także: Kto wygra program Hotel Paradise? Fani mają swoje podejrzenia!

“Może Sevag wróci ??”

“Ja myślę, że wejdzie Kamil albo Sevag”

“Myślę, że Kamil wróci “

“Też tak myślę, że Kamil powróci i to może Karo do niego podejdzie ?”

Myślicie, że faktycznie w programie ponownie zobaczymy starego uczestnika?

Hotel Paradise 5.
Sevag czy Kamil wrócą do Hotelu Paradise?

Źródło: Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej