“Hotel Paradise 6”: Hania miała poważne problemy ze zdrowiem! 23-latka pokazała zdjęcie!

25 września 2022
Przez: : M.J

Hania Balcerzak, która zdecydowała się na udział w 6. edycji programu Hotel Paradise, na swoim Instagramie zdradziła nieco więcej, na temat problemów, jakie w przeszłości miała ze zdrowiem. Jak się okazuje, 23-latka swojego czasu miała problemy z odżywianiem. Dziewczyna nie ukrywa, że tamten okres w jej życiu był bardzo dla niej bolesny.

Hanna Balcerzak w Hotelu Paradise

Szósta edycja Hotelu Paradise rozpoczęła się 29 sierpnia. Wówczas poznaliśmy pierwszych mieszkańców panamskiego hotelu, a wśród nich Hanię Balcerzak. 23-latka niemal od razu stała się jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek programu. Już od samego początku stworzyła silną parę z Mikołajem i choć przed widzami jeszcze wiele odcinków, to jak do tej pory nie znalazł się nikt, kto byłby w stanie rozdzielić tę dwójkę.

ZOBACZ TAKŻE: Nowa uczestniczka to bliska znajoma Adama. Zostawi dla niej Angelikę?

Dodajmy, że program nagrywany był już jakiś czas temu. Wszyscy uczestnicy szóstej edycji od dawna są w Polsce i również śledzą swoje losy w programie. Udział w show spowodował również, że wzrosła ich popularność, szczególnie w mediach społecznościowych. Świadczy o tym bez wątpienia fakt, że liczba obserwatorów uczestników show rośnie z dnia na dzień.

To właśnie na swoim profilu Hania ma stały kontakt z widzami Hotelu Paradise. Jakiś czas temu zdecydowała się opowiedzieć o swoich problemów ze zdrowiem.

Problemy z odżywianiem Hani z Hotelu Paradise

Hania organizując na swoim profilu tzw. Q&A odpowiedziała na pytanie internautki, która dociekała o jej problemy zdrowotne. Jak przyznała, miała zaburzenia odżywiania, jednak nigdy nie chorowała na anoreksję, jak sądzi wiele osób.

“Miałam zaburzenia odżywiania, ale pamiętajmy o tym, że do tego nie zalicza się tylko anoreksja. Nawiązując do innych pytań, odpowiadam, że nigdy na anoreksję nie chorowałam”

Internauci chcieli również wiedzieć, jak wyglądała kiedy zmagała się z powyższym problemem. Najwidoczniej tamte chwile wywołują u dziewczyny przykre wspomnienia. Jak podkreśliła Hania, nie chce szukać zdjęcia z tamtych czasów.

“Ile najwięcej ważyłaś?”

“70, ale nie chcę szukać zdjęć z tego czasu. Tutaj około 64 kg”- napisała.

Hania z Hotelu Paradise.
Hania o problemach z odżywianiem.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej