“Hotel Paradise 6”: Szahira ważyła 93 kg! Pokazała zdjęcie sprzed metamorfozy!

1 września 2022
Przez: : M.S.

Uczestniczka 6. edycji Hotelu Paradise pokazała swoje zdjęcie sprzed metamorfozy, Szahira jakiś czas temu ważyła 93 kg. Jak udało się jej pozbyć nadmiernych kilogramów?

Kim jest Szahira?

Szahira to jedna z uczestniczek 6. edycji Hotelu Paradise. 26-latka na co dzień jest menadżerką marki odzieżowej, której właścicielką jest jej mama. Jako nastolatka brała udział w wielu konkursach piękności, jak się okazuje z dobrym skutkiem. Udało się jej zdobyć tytuł Miss Wielkopolski oraz dotrzeć do finału Miss Polski.

Do programu Szahira zgłosiła się, aby odnaleźć miłość. Wcześniej swojej drugiej połówki 26-latka szukała na portalach randkowych. Czy udało spotkała miłość w Hotelu Paradise?

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest nowy uczestnik Hotelu Paradise?

Szahira ważyła 93 kg!

Aktualnie na TVN7 emitowane są odcinki z udziałem Szahiry w programie. Już w pierwszym dniu w hotelu 26-latka spotkała się z niemiłą uwagą jednego z uczestników programu. Grzegorz zasugerował Szahirze, że powinna schudnąć, co ją wyjątkowo dotknęło. Jak się okazało, mieszkanka hotelu jeszcze niedawno miała problem z nadwagą.

“Ja płakałam, jak oglądałam poprzednią edycję, bo chciałam tak bardzo iść, a byłam taka utyta” – wyznała w programie Szahira.

Zaciekawieni internauci zaczęli dopytywać 26-latkę o to, jak udało jej się schudnąć w tak krótkim czasie. Inni nie dowierzali, że Szahira rzeczywiście ważyła 93 kg, gdyż na jej starych zdjęciach nie widać tego.

“Czemu kłamałaś, że byłaś gruba i ważyłaś 93 kg. Na twoim starym ig jakoś tego nie widać.”- zapytała internautka.

Uczestniczka Hotelu Paradise wytłumaczyła, że nie chciała wówczas pokazywać się w niekorzystnych kadrach. Dodała także, że szybko udało jej się uporać z tym problemem:

“Nie szukałam współczucia ani dopingu. Mój Instagram to miejsce dla wspaniałych chwil i wspomnień. Nie chciałam dzielić się ze światem moją sytuacją z tamtych czasów. Poradziłam sobie tak szybko, że nawet nikt się nie zorientował” – odpowiedziała Szahira.

InstaStory Szahiry

Inna internautka zapytała, jak udało się Szahirze schudnąć w tak szybkim czasie. Uczestniczka randkowego reality-show odpowiedziała, że to dzięki systematyczności i swojemu uporowi udało jej się pozbyć nadmiernych kilogramów. Podkreśliła jednak, że jeśli czujemy się dobrze w swojej skórze nie trzeba tego na siłę zmieniać, nawet jeśli ktoś inny uważa inaczej:

“Dieta i treningi. Przede mną długa droga do wymarzonej sylwetki, ale jesteśmy już bliżej niż dalej. Pamiętajcie jednak, że jeżeli czujecie się dobrze w swojej skórze to nie trzeba niczego zmieniać. To wy musicie kochać swoje ciało a nie inni. Ważne jest serducho i głowa” – zaapelowała 26-latka.

InstaStory Szahiry

Spodziewaliście się takiej przemiany uczestniczki Hotelu Paradise 6?

Myślicie, że Szahira odnalazła swoją drugą połówkę? Jak oceniacie jej obecnego partnera Grzegorza?

Źródło: Instagram Szahiry

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej