“Hotel Paradise”: Artur ostro o Wiktorii! Zdradził, że wróci do programu?

12 listopada 2021
Przez: : MC

Wiktoria – uczestniczka 4. edycji programu Hotelu Paradise wyznała, że produkcja przedstawia ją w złym świetle, co wpłynęło negatywnie na jej zdrowie psychiczne. Do tych wydarzeń odniósł się Artur z 2. edycji show, który jasno powiedział swoje zdanie. Przy okazji, chyba się… wygadał!

Wiktoria o udziale w programie

4. edycja randkowego reality-show trwa w najlepsze. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy bohaterów, którzy łączą się w pary i snują miłosne intrygi. Jak się okazuje, program ma swoje drugie dno, o którym postanowiła opowiedzieć Wiktoria.

Przypomnijmy, że uczestniczka produkcji kilka dni temu opublikowała w mediach społecznościowych pełne emocji nagrania. Opowiedziała w nich, że produkcja stawia jej osobę w złym świetle, a program sam w sobie jest tak zmontowany, że przekłamuje wydarzenia z hotelu. Bohaterka wyznała, że w odcinkach nie została pokazana jej randka z Łukaszem oraz fakt, że trafiła do szpitala. Ponadto Wiki poinformowała, że wydarzenia te doprowadziły ją do nerwicy. Konieczna była interwencja psychologa i psychiatry.

Zobacz także: Nana odniosła się do stanu zdrowia Wiktorii

„Dostałam bardzo dużo wiadomości, odnośnie tego, co się dzieje teraz w hotelu. Ja tego nie oglądam. Właśnie odpaliłam odcinek, tak wiecie, wybiórczo to oglądam, jestem w szoku, ile tutaj jest wycięte i mówię to teraz w tym momencie na story. Nie ma nawet mojej randki z Łukaszem w odcinku. Nie ma tego, że byłam w szpitalu, nie ma tutaj nic i nikt mi już buzi nie będzie zamykał, w sensie ja już nie będę robić z tego mega afery, ale macie racje mówiąc z tym, że jestem stawiana w złym świetle. Mówię o tym otwarcie, nie podoba mi się to, nie będę tego oglądać, nie będę się denerwować” – wyznała Wiktoria.

Wiktoria opowiedział o udziale w Hotelu Paradise

Zobacz także: Maria ostro o Wiktorii – zdradziła za dużo?

Artur z Hotelu Paradise 2 zabrał głos

Do wydarzeń związanych z Wiktorią postanowił odnieść się zwycięzca 2 edycji Hotelu ParadiseArtur Sargsyan. Mężczyzna jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych i to właśnie za pośrednictwem Instagram wyraził swoje zdanie w sprawie. Uczestnik programu uważa, ze decydując się na udział w show trzeba być przygotowanym różnego rodzaju sytuacje, wynikające z byciem osobą popularną.

“Wypowiem się na temat tego, co robi “Hotel Paradise” z nami. Nie, absolutnie nic nie robi. My z własnej woli zgłaszamy się do “Hotelu Paradise”, do reality show i powinniśmy, każdy z nas, który się zgłosił i ci którzy będą się zgłaszać, każdy powinien zdawać sobie sprawę, że sława wiążę się z konsekwencjami. To jest taka sława na 5 minut, nazywajmy rzeczy po imieniu, bo nie jesteśmy znanymi osobowościami, bo później każdy o nas zapomina. Dążę do tego, że jak ktoś wcześniej miał jakieś problemy ze zdrowiem bądź z głową, nie wiem jak to w sumie nazwać, bo biorąc takie psychotropy uważam, że nie każdy bierze w swoim życiu takie leki, bo ja np.: nie brałem, to tym bardziej nie powinna się pchać do telewizji”powiedział Artur.

Artur zabrał głos w sprawie Wiktorii

Ponadto Artur wypowiedział słowa sugerujące, że Wiktoria ponownie powróci do programu.

“Uważam, że Wiktoria miała tutaj bardzo dobrze w tym hotelu, bo drugi raz ją przywrócili, co się rzadko kiedy zdarza, chyba, że ktoś jest naprawdę kontrowersyjny. (…) I tutaj na przykład już nie wiem dokładnie ile osób przywrócono ile razy. Wikę wiem, że dwa razy, Miłosza chyba raz przywrócili” – dodał Artur.

Co myślicie o całej sprawie? Zgadzacie się z Arturem?

źródło: Instagram Wiktorii Gąsior / Artura Sargsyana

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz