„Hotel Paradise”: Klaudia El Dursi kusi pośladkami – “boskie ciało”

22 maja 2022
Przez: : W.M.

Prowadząca Hotel Paradise wie, jak podkręcić temperaturę swoich licznych obserwatorów. Nowe zdjęcia, na których Klaudia El Dursi pozuje topless, wprowadziły w zachwyt jej fanów.

Kariera Klaudie El Dursi

Od kilku lat Klaudia El Dursi szturmem podbija polski show-biznes. Chociaż prowadząca Hotel Paradise dziś jest jedną z najbardziej znanych gwiazd, pierwsze kroki przed kamerami stawiała wiele lat temu, występując między innymi w programie Kuby Wojewódzkiego jako wodzianka.

Popularność El Dursi przyniósł udział w 8. edycji Top Model. Klaudia już pojawiając się na castingu zachwyciła jurorów swoją urodą oraz zjawiskową figurą i pierwszy raz w historii polskich edycji Top Model otrzymała Zloty bilet, który zagwarantował jej miejsce w domu modelek. Najstarsza uczestniczka ówczesnej edycji show radziła sobie bardzo dobrze, lecz odpadła z programu tuż przed wielkim finałem. Mimo wszystko świetnie odnalazła się w świecie modelingu, a niedługo później otrzymała także propozycję poprowadzenia nowego reality-show w telewizji Hotel Paradise.

Gorące zdjęcia El Dursi

Klaudia El Dursi dziś jest jedną z najbardziej popularnych polskich gwiazd. Co ciekawe, jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 800 tys. internautów. Modelka często publikuje w mediach społecznościowych nowe zdjęcia i relacje, dzięki czemu jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Zobacz także: Kiedy finałowy odcinek Hotel Paradise 5?

Ostatnio na Instagramie Klaudii pojawiły się wyjątkowo gorące zdjęcia. El Dursi pochwaliła się fanom sesją, na której pozuje topless. Zgrabna figura prowadzącej Hotel Paradise zachwyciła jej licznych fanów.

Pod nowym postem Klaudii momentalnie pojawiło się sporo komentarzy od jej obserwatorów.

pięknie pani wygląda”

„Bosko wyglądasz

„Wyglądasz prześlicznie”

„Boskie ciało’

Trudno nie zgodzić się z opiniami followerów El Dursi. 33-latka wygląda naprawdę zjawisko, a o takiej figurze z pewnością marzy niejedna kobieta.

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi, fot. Instagram

źródło: Instagram K. El Dursi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej