“Hotel Paradise”: Nathalia Fok skomentowała rozstanie Basi i Krzysztofa! Co zdradziła?

23 czerwca 2022
Przez: : M.J

Nathalia Fok, która była jedną z uczestniczek 3. edycji Hotelu Paradise na swoim Instagramie zdradziła, co sądzi o rozstaniu Basi i Krzysztofa. Nie da się ukryć, że informacja o zakończonym związku hotelowej pary odbiła się szerokim echem w sieci. Co zdradziła?

Rozstanie Basi i Krzysztofa z Hotelu Paradise

Basia i Krzysztof, choć poznali się podczas udziału w programie Hotel Paradise, to zapałali do siebie uczuciem już po powrocie do Polski. Przypomnijmy, że Basia Pędlowska na Ścieżce Lojalności stanęła z Krystianem Ferrettim, jednak to właśnie Krzysztof Świst skradł na dłużej serce pięknej blondynki.

Para nie ukrywała, że jest ze sobą bardzo szczęśliwa i chętnie dzieliła się swoją codziennością w sieci. To właśnie na swoich profilach ogłosili zaręczyny. Choć wiele wskazywało na to, że już niebawem staną na ślubnym kobiercu, to ich związek ku zaskoczeniu wszystkich nagle dobiegł końca.

ZOBACZ TAKŻE: Basia i Krzysztof nie są już razem?! Fani pary nie mogą uwierzyć

Choć wiele osób zapewne chciałoby wiedzieć, dlaczego Basia i Krzysztof podjęli taką decyzję, to jak do tej pory nie poznaliśmy powodu rozstania pary. Obydwoje niejednokrotnie podkreślali, że jest to ich prywatna sprawa. Teraz głos w tej sprawie zabrała Nathalia Fok, która jak się okazuje, wspiera Basię po rozstaniu z Krzysztofem. Czy zdradziła coś więcej na temat zakończonego związku uczestników 3. edycji Hotelu Paradise?

Nathalia Fok o zakończonym związku Basi i Krzysztofa

Nathalia odpowiadając na pytania internautów odniosła się do rozstania Basi i Krzysia. Jak przyznała:

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof po rozstaniu z Basią spotyka się z inną kobietą? To zdjęcie może sporo namieszać

“Każdy z nas ma prawo do podejmowania decyzji takich, a nie innych, nie mogę się mieszać (wy również) w życie prywatne moich przyjaciół. Jeśli zdecydowali o rozstaniu się to po prostu musimy to uszanować, wspierać ich, ale na pewno nie oceniać.”

Uczestniczka Hotelu Paradise dodała również, że od udziału w programie zaprzyjaźniła się z Basią. Teraz może ona liczyć na jej wsparcie.

“Jak sami wiecie przyjaźnię się z Basią od kiedy poznałyśmy się w Hotelu i aktualnie wspieram ją w tych trudnych chwilach”

Bez wątpienia po raz kolejny możemy się przekonać, że w programie stacji TVN 7 można nie tylko znaleźć miłość, ale również przyjaźń.

Nathalia Fok.
Nathalia skomentowała rozstanie Basi i Krzysia.

Źródło: Instagram Nathalii Fok / Basi Pędlowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej