Dorota Szelągowska w ciemnych włosach – jest nie do poznania!

2 listopada 2021
Przez: : MC

Dorota Szelągowska od wielu lat jest wierna blond włosom. Teraz zaprezentowała się w ciemnym odcieniu. Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym jest nie do poznania!

Kariera Doroty

Dorota Szelągowska to jedna z czołowych polskich gwiazd, która może pochwalić się pokaźnym gronem fanów. Jedna z najpopularniejszych projektantek w naszym kraju zyskała sympatię widzów za pośrednictwem licznych programów. Dorota jest bowiem gospodynią takich produkcji jak m.in. Dorota was urządziTotalne remonty Szelągowskiej, Weekendowe metamorfozy Doroty, Domowe rewolucje czy Polowanie na mieszkanie.

Zobacz także: Dorota o swoim nowym związku

Dorota swoimi praktycznymi pomysłami inspiruje mnóstwo osób, a programy z jej udziałem cieszą się ogromną popularnością. Warto również wspomnieć o mediach społecznościowych, na których projektantka jest bardzo aktywna. Dorota zgromadziła na swoim Instagramie prawie 900 tys. osób, co jest niezwykle imponującym wynikiem.

Zobacz także: Pan Lektor z Hotelu Paradise komentował programy Doroty Szelągowskiej

Jeśli chodzi o życie prywatne, Dorota jest potrójną rozwódką. Niegdyś tworzyła małżeństwo z Pawłem Hartliebem, Adamem Sztabą i Michałem Wawro. Doczekała się również dwójki dzieci – syna Antoniego i córki Wandy.

Dorota Szelągowska w naturalnym kolorze włosów

Dorota Szelągowska od lat jest wierna swojej fryzurze. Stawia na chłodny odcień blondu, który nie da się ukryć – bardzo jej pasuje. Projektantka regularnie farbuje swoje włosy, aby utrzymać jasny kolor. Zapewne wielu z was zastanawiało się, jakie są naturalne włosy Doroty. Gwiazda postanowiła podzielić się z internautami zdjęciem, na którym ma długie i ciemne włosy.

“Natura czasem nie wie co robi. Dzięki Bogu są farby do włosów” – podpisała zdjęcie Dorota.

Zobaczcie, jak się prezentuje!

Dorota w naturalnych włosach

Jak podoba Wam się Dorota w ciemnym wydaniu?

źródło: Instagram Doroty Szelągowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej