“Hotel Paradise”: Wiktoria Gąsior nie przebiera w słowach! Uderza w produkcję programu!

26 lutego 2022
Przez: : M.J

Wiktoria Gąsior, która była uczestniczką czwartej edycji programu Hotel Paradise dodała na swoim Instagramie wpis, w którym uderza w produkcję randkowego reality-show. Wiele wskazuje na to, że ma nadal żal do produkcji, która całkowicie się od niej odcięła.

Hotel Paradise 4

Na temat Wiktorii Gąsior było swojego czasu bardzo głośno. Uczestniczka randkowego reality-show w programie związała się z Miłoszem. Choć ich relacja przeżywała mnóstwo wzlotów i upadków, to nie da się ukryć, że mnóstwo osób kibicowało właśnie tej dwójce.

Przypomnijmy, że Wiktoria nie miała łatwej przeprawy w programie. Niejednokrotnie na swoim profilu w mediach społecznościowych podkreślała, że to właśnie udział w produkcji stacji TVN przyczynił się do pogorszenia jej zdrowia psychicznego. Nie da się również ukryć, że Gąsior jako jedyna z całej ekipy czwartej edycji odcięła się od pozostałych uczestników. Jak niejednokrotnie podkreślała, nie chce wracać do sytuacji, które miały miejsce w programie.

Uczestnicy Hotelu Paradise.,
Wiktoria i Miłosz rozstali się po programie.

Zobacz także: Klaudia El Dursi skomentowała udział Wiktorii w Hotelu Paradise!

Gąsior jest aktywną użytkowniczką Instagrama i to właśnie tam ma stały kontakt ze swoimi obserwatorami. Tym razem internauci postanowili zapytać uczestniczkę 4. edycji, czy ma zamiar oglądać najnowszy sezon Hotelu Paradise, który aktualnie emitowany jest na naszych ekranach. Wiktoria w mocnych słowach odpowiedziała i po raz kolejny uderzyła w produkcję reality-show.

Mocny wpis Wiktorii z Hotelu Paradise

Wiktoria zdecydowała się na Instagramie zorganizować tzw. Q&A. Jedno z pytań brzmiało.

“Będziesz oglądać HP5?”

Wiele wskazuje na to, że Wiktoria ma nadal żal do produkcji. Jak zaznaczyła, nie tylko nie widziała odcinków z poprzedniej edycji, w której brała udział, ale nie ma również zamiaru oglądać piątego sezonu Hotelu Paradise.

“Połowy odcinków HP4 nie oglądałam, więc nie zamierzam oglądać kolejnej edycji.”

Następnie w mocnych słowach wyjaśniła, dlaczego nie śledzi losów nowych mieszkańców rajskiego hotelu:

“Zostałam totalnie zepchnięta, zapomniana przez PRODUKCJĘ na bok, ze względu (obstawiam) na to, co się działo w HP. Teraz są jakieś spotkania z innymi uczestnikami itp… Kurde, nie mam nie wiadomo jakiego mniemania o sobie, serio. Mam to gdzieś. Ale wiem, że najwięcej widzów było za mną. Śmieszy mnie to po prostu, że nie ma mnie w żadnych akcjach promujących. Pozdrawiam Golden Media”– napisała na Instagramie.

Uczestniczka Hotel Paradise 4.
Screen z Instagram Wiktorii Gąsior.

Co o tym myślicie?

Źródło: Instagram Wiktorii Gąsior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej