Połącz się z nami

Hotel Paradsie 3″: Basia i Krystian są parą po programie?

Basia jest z Krystianem po programie Hotel Paradise

Rozrywka

Hotel Paradsie 3″: Basia i Krystian są parą po programie?

Ponad dwa tygodnie temu premierę miał trzeci sezon randkowego reality-show. Od tego czasu już zdążyły nawiązać się bliższe relacje. Basia i Krystian bardzo przypadli sobie do gustu, jednak czy ich związek dotrwał do końca „Hotelu Paradise”? Czy Krystian jest z Basią po powrocie z rajskiej wyspy?

„Hotel Paradise” doczekał się już trzeciej edycji. Od samego początku randkowe reality-show wzbudziło spore zainteresowanie widzów. Nowa edycja tym razem odbywa się na Zanzibarze, gdy poprzednie nagrywane były na Bali.

Pierwsze pary w „Hotelu Paradise”

W nowej edycji, już na początku afrykańskiej przygody, nawiązały się bliższe relacje. Jedną z par, które od razu przypadły sobie gustu jest Simon i Bogusia, których związek wciąż się rozwija. Drugim zgranym duetem jest Basia i Krystian. Chociaż początkowo urocza blondynka związana była z Dawidem, szybko zorientowała się, że to Krystian jest bliższy jego sercu. Przy pierwszym rajskim rozdaniu, mężczyzna podszedł do Basi.

Zobacz także: Kto odpadł po pierwszym rajskim rozdaniu?

Jednak ich szczęście nie trwało długo. Ich parę rozdzieliła nowa uczestniczka Patrycja, która wybrała Krystiana na swojego partnera.

Zobacz także: Krytyka spadła na Patrycję z Hotelu Paradise?

Jednak mimo to relacja Basi i Krystiana nie ucierpiała na tym, co więcej zauroczeni sobą mieszkańcy hotelu zbliżają się do siebie coraz bardziej.

Zapewne wielu ciekawi fakt, czy Krystian i Basia przetrwali razem do końca programu, co więcej wielu liczy na to, że ta para kontynuuje swoja znajomość również po programie. Jak jest naprawdę?

Czy Basia jest z Krystianem po programie?

Dociekliwi fani programu nie omieszkali nie zapytać Krystiana o jego relację z Basią. Chociaż mężczyzna nie był wylewny , to jednak wnioskując po jego odpowiedziach można śmiało stwierdzić, że Krystian i Basia nadal są razem.

„Masz kontakt z Basią”– zapytał internauta.

„Oczywiście, że mam”– odpowiedział pewnie Krystian.

Krystian ma kontakt z Basią po programie Hotel Paradise
Hotel Paradise – Krystian ma kontakt z Basią

Co więcej, mężczyzna stanął w obronie swojej kochanej, gdy jeden z internautów obraził Basię:

internauta krytykuje Basię, Krystian staje w obronie ukochanej
Krystian broni Basi

Dla fanów tej pary to z całą pewnością wspaniała wiadomość. Myślicie, że Krystian i Basia byli w finale „Hotelu Paradise”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry