Połącz się z nami

Ida Nowakowska pokazała, jak ćwiczy w ciąży. Internauci: „Boli od samego patrzenia”! [WIDEO]

ćwiczenia Idy Nowakowskiej w ciąży

Z życia gwiazd

Ida Nowakowska pokazała, jak ćwiczy w ciąży. Internauci: „Boli od samego patrzenia”! [WIDEO]

Ida Nowakowska zamieściła na Instagramie fragment programu, w którym pokazuje ćwiczenia dla kobiet w ciąży i nie tylko. Trzeba przyznać, że forma i rozciągnięte ciało prezenterki robi wrażenie. Z kolei internauci zasypali gwiazdę komentarzami, które budzą niepokój. Poznajcie szczegóły!

Kariera Idy Nowakowskiej

Ida jest obecnie topową gwiazdą polskiego show-biznesu. Zapewne niewielu z Was pamięta, ale Ida wystąpiła w 1. edycji programu You can dance – Po prostu tańcz. Swoją karierę rozpoczęła występując w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie. Szybko się rozwinęła, ostatecznie pracując dla TVP. Prowadzi program Pytanie na śniadanie, a ponadto wystąpiła w takich produkcjach jak The Voice Kids czy Dance Dance Dance.

Pod koniec stycznia Ida Nowakowska na antenie Pytania na śniadanie poinformowała, że jest w ciąży. Gratulacjom i życzeniom nie było końca, a zarówno media jak i fani ochoczo śledzą przebieg ciąży prezenterki.

Ida Nowakowska z partnerem

Zobacz także: Ogromna metamorfoza Idy
Zobacz także: Ciężarna Ida tańczy w śniegu

Ida Nowakowska pokazała, jak ćwiczy w ciąży

Ida jest profesjonalną tancerką jak i nauczycielką tańca. Na stacji TVP Kobieta możemy obejrzeć program z jej udziałem, w którym prowadzi specjalne zajęcia dla kobiet ciąży. Przedstawia a nich ćwiczenia rozciągające, rozluźniające, a także wzmacniające mięśnie ważne podczas ciąży i porodu.

Ida Nowakowska opublikowała na swoim Instagramie fragment odcinka, w którym pokazuje ćwiczenia rozciągające. Trzeba przyznać, że forma gwiazdy zachwyca, jednak jak sama powiedziała, są to ćwiczenia dosyć ekstremalne, dlatego każdy powinien wykonywać je na tyle, na ile pozwala mu ciało. Filmik mimo wszystko wzbudził spore emocje.

„Tutaj akurat moment wersji PREGNANT DANCER EXTREEEME 💪🏾🤍✨🤰🏻💟 takiej Idowej 😘” – czytamy w opisie.

Pod postem nie zabrakło komentarzy od internautów, którzy są pod wrażeniem formy Idy. Co więcej, niektórzy z nich poczuli lekki dyskomfort patrząc na rozciągane ciało.

„Boli mnie od samego patrzenia 😬😬”

„Czy Pani jest z gumy?!”

„Świetna forma 😍😍”

„Ojojoj 😬😬😬 Aż mnie zabolało 😁🙈 Niesamowite 😍” – czytamy w komentarzach.

A co Wy uważacie o ćwiczeniach przedstawionych przez Idę? My nie możemy wyjść z podziwu!

źródło: Instagram Idavictoria

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry