Ciężarna Ida Nowakowska tańczy na śniegu. Ale wywija! Brzuch jej nie przeszkadza!

30 stycznia 2021
Przez: : M.S.

Prezenterka “Pytania na śniadanie” ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Ida Nowakowska jest w ciąży, a o jej stanie błogosławionym głośno jest w mediach. Szczęśliwa przyszła mama nie kryje swojego ogromnego szczęścia. Z tego powodu gwiazda nagrała filmik, na którym nieźle wywija w zaawansowanej ciąży. Ciężarna Ida Nowakowska tańczy na śniegu! Musicie to zobaczyć!

Ida Nowakowska to tancerka, która swoją karierę rozpoczęła od udziału w tanecznym talent show “You Can Dance”. Po czasie, została jurorką w programie TVN. Później, Nowakowska została zaangażowana jako jurorka do nowego programu tanecznego w TVP “Dance, dance, dance”, gdzie świetnie sprawdziła się w swojej roli. Dzięki temu dostała kolejny angaż w śniadaniówce w TVP.

Ida Nowakowska w ciąży

Ida Nowakowska od jakiegoś czasu starała się dziecko i nigdy nie ukrywała, że bardzo pragnie mieć potomstwo. 26 stycznia, na wizji podczas programu śniadaniowego ogłosiła, że jest w ciąży. Ta wspaniała nowina niezwykle rozczuliła wielu widzów, a do gospodyni zaczął spływać ogrom gratulacji. Redakcja „Pytania na śniadanie” wręczyła swojej ciężarnej koleżance kwiaty oraz tort przygotowany specjalnie na tę okazję.

Zobacz: Ida Nowakowska zostanie mamą! Prezenterka jest w zaawansowanej ciąży!

Nie da się ukryć, że informacja o tym, że Ida Nowakowska jest w ciąży stała się numerem jeden w polskich mediach. Gwiazda urodzi swoje pierwsze dziecko w maju, a już zdradziła, jakie imię wybrała dla swojej pociechy. Tancerka w jednej z wypowiedzi wyznała bowiem, że chciałaby aby córeczka nosiła imię Scarlett. Czy zatem gwiazda urodzi córeczkę? Do tej pory Ida nie zdradziła, jakiej płaci będzie jej pierwsze dziecko.

Ciężarna Ida Nowakowska tańczy na śniegu. Ale wywija!

W związku z ogłoszeniem ciąży, Ida przyjmuje stale ogrom gratulacji i życzeń. Dlatego opublikowała na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcie, na którym pozuje w objęciach męża i zamieściła pod nim podziękowanie. Prezenterka “PnŚ” nie kryje swojego ogromnego szczęścia i z tego powodu zdecydowała się wykonać taniec na śniegu, co uwieczniła na nagraniu. Ciężarna Ida Nowakowska tańczy na śniegu, a brzuszek wcale jej nie przeszkadza! Musicie to zobaczyć!

“Rozpiera mnie energia! 🤍
Kocham Was!!! ✨✨✨”
– napisała pod filmikiem Ida.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej