Połącz się z nami

Igor Jakubowski SZCZERZE o Angelice! Co tak NAPRAWDĘ o niej myśli?

Z życia gwiazd

Igor Jakubowski SZCZERZE o Angelice! Co tak NAPRAWDĘ o niej myśli?

Igor Jakubowski był ostatni gościem wakacyjnego live’a, który jest realizowany dla programu „Dzień Dobry TVN”. W rozmowie z Mateuszem Hładki opowiedział o tym, jak zmieniło się jego życie po programie „Big Brother” i czy potwierdza swój związek z Angeliką Głaczkowską!? Zobaczcie!

Igor Jakubowski to jeden z czterech finalistów programu „Big Brother”. Ostatecznie programu nie udało mu się wygrać, ale dojście do ścisłego finału i pokonanie tak wielu osób i tak może uznać za wielki sukces.

Po opuszczeniu domu Wielkiego Brata w mediach aż huczy od plotek na temat jego związku z Angeliką Głaczkowską. Ich uczucie zaczęło się już w programie, jednak jak wiemy, dziewczyna weszła do domu nieco później niż Igor i również wcześniej go opuściła.

Mimo tego, że nie było im dane spędzić dużo czasu w programie, to najwyraźniej nie przeszkodziło im to w zbudowaniu relacji w normalnym życiu. A co na ten temat powiedział Igor? Zobaczcie!

Zapytany przez jedną z fanek, z kim aktualnie jest w związku, odpowiedział:

„Ja jestem z Angeliką. Tak jesteśmy razem oficjalnie, możemy powiedzieć, że jesteśmy”– powiedział w „DDTVN”.

A jak rodziło się uczucie pomiędzy Igorem i Angeliką?

„My od samego początku w programie, jak Angelika przyszła to gdzieś nawiązaliśmy fajny kontakt, fajną relację koleżeńską i w sumie dogadywaliśmy się od samego początku, więc nie było między nami jakiś tam zgrzytów. Tak naprawdę Angelika wskoczyła też do programu w takim momencie, gdzie ja tam miałem taki chwilowy kryzys i ona była dla mnie takim powiedzmy, wsparciem, bo nie była jeszcze przesiąknięta programem […]”– wyznał uczestnik „Big Brothera”.

Dodał również że to z automatu wyszło, że się polubili i lubią do tej pory.

A co najbardziej podoba się Igorowi w Angelice?

View this post on Instagram

??

A post shared by Angelika Głaczkowska (@fit__and__fly) on

„Myślę, że lubię typ kobiety takiej, która zawsze jest decyzyjna, nie że ostra, ale po prostu ma swoje zdanie na dany temat, a Angelika taka jest. A poza tym jest ogarnięta dziewczyną, jest dużo bardziej poukładana ode mnie. Ja żyje bardziej spontanicznie, a Angelika jak czegoś nie załatwi, to później jest godzina marudzenia w samochodzie”– wyznał z uśmiechem Igor.

Na koniec powiedział, że Angelika jest śliczną kobietą i dla niego wszystkie te sprawy poukładały się w jedną całość. Cały wywiad z Igorem możecie zobaczyć TUTAJ!

Jak widzimy nie ma już żadnych wątpliwości co do Igora i Angeliki! Życzymy im wszystkiego dobrego!

Też kibicowaliście Igorowi i Angelice?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry