Ilona Janyst urodziła! Gwiazda “M jak miłość” została po raz drugi mamą!

2 grudnia 2021
Przez: : M.J

Baby-boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Tym razem do grona szczęśliwych mam dołączyła Ilona Janyst, którą doskonale znają fani seriali Przyjaciółki, czy M jak miłość. Zobaczcie!

Kilka słów o Ilonie Janyst

Ilona Janyst doskonale jest doskonale znana fanom takich produkcji jak: M jak miłość, Przyjaciółki, czy Na wspólnej. Dzięki popularnej Emce Ilona wypłynęła na szerokie wody polskiego show-biznesu. Janyst wciela się tam w postać Anety Kryńskiej-Chodakowskiej i gra w tej produkcji od 2017 roku.

Ilona jest w związku małżeńskim z Pawłem Janystem. Para w 2019 roku przywitała na świecie swoją pierwszą pociechę. Córeczka pary już niebawem doczeka się rodzeństwa. Aktorka jakiś czas temu na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwaliła się szczęśliwą nowiną pokazując zdjęcia ze sporym ciążowym brzuszkiem.

Zobacz także: Ilona Janyst pokazała ciążowe krągłości.

Ilona Janyst z Pawłem Janystem.
Ilona Janyst z mężem Pawłem.

Trzeba podkreślić, że gwiazda bardzo chroni swojej prywatności i nie chętnie pokazuje swoje życie w sieci. Choć na profilu na Instagramie Ilony znajdziemy zdjęcia z jej partnerem, to większość fotek przedstawia jej życie z planów filmowych oraz z pracy.

Jak się okazuje, Ilona i Paweł właśnie teraz po raz drugi zostali rodzicami. Zobaczcie!

Gwiazda M jak miłość urodziła

Jak możemy się dowiedzieć, druga pociecha Ilony i Pawła jest już na świecie. Aktorka za pośrednictwem Instagrama zdradziła szczęśliwą nowinę dodając bardzo oryginale zdjęcie, które krótko podpisała. Jak się również okazuje, Ilona i Paweł doczekali się synka!

“Mamy Go!☺️”

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: Instagram Ilony Janyst

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej