Ilona Janyst jest w ciąży! Gwiazda “M jak miłość” po raz drugi zostanie mamą!

30 lipca 2021
Przez: : M.J

Baby-boom w polskim show-biznesie ciąg dalszy. Tym razem szczęśliwą nowiną pochwaliła się aktorka znana z roli Anety Kryńskiej-Chodakowskiej w M jak miłość. Wraz z mężem Pawłem Janystem spodziewają się drugiej pociechy. Na zdjęciu, które gwiazda opublikowała w sieci wyraźnie już widać ciążowe krągłości!

Kim jest Ilona Janyst?

Ilonę Janyst doskonale znają fani seriali Przyjaciółki, Na Wspólnej, czy M jak Miłość. Jednak to dzięki roli w popularnej Emce, gdzie Janyst wciela się w postać Anety Kryńskiej-Chodakowskiej zyskała sporą popularność. Aktorka wystąpiła również w wielu kinowych produkcjach, gdzie zagrała epizodyczne role.

Prywatnie Ilona Janyst jest szczęśliwą żoną aktora Pawła Janysta. Małżeństwo doczekało się już jakiś czas temu pierwszego dziecka. Trzeba podkreślić, że aktorka niechętnie dzieli się w mediach swoim życiem prywatnym, niemniej jednak teraz zrobiła wyjątek. Na profilu 30-latki pojawiło się zdjęcie z ciążowym brzuszkiem i jak się okazuje, już niebawem dołączy do grona gwiazd, które przywitają swoją kolejną pociechę na świecie.

Gwiazda M jak miłość pokazała ciążowy brzuszek

W tym roku mamy istne bab-boom w polskim show-biznesie. Swoje pociechy przywitały już na świecie m.in. Agnieszka Kaczorowska, Halina Młynkova, Ida Nowakowska, czy Agnieszka Włodarczyk. Ciężarnych gwiazd jest również sporo i to właśnie do tego grona dołączyła aktorka telenoweli Dwójki. Na Instagramie gwiazda M jak miłość opublikowała piękne zdjęcie, na którym wyraźnie widać ciążowe krągłości i jak zaznaczyła:

“Na okrągło🤰🏻Runda druga! […]”

Pod zdjęciami z ciążowym brzuszkiem 30-latki nie zabrakło wielu komentarzy od jej kolegów i koleżanek z branży.

“Szalona ❤️”– Anita Sokołowska

“👏👏👏 gratulacje!!!!”– Kasia Cichopek

“No moje najszczersze okrągłe gratulacje! ☺️☺️☺️”– Marcin Korcz

“Ale Jazz. Gratulacje”– Mikołaj Roznerski

Jak w takim razie potoczą się losy serialowej Anety Kryńskiej-Chodakowskiej? Internauci już zaczęli snuć spekulacje, że grana przez Ilonę postać będzie również w ciąży.

“Tego nie wie nikt!”- odpowiedziała internautom Ilona.

Ilona Janyst z mężem.
Ilona Janyst z mężem Pawłem.

Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na nowy sezon M jak miłość.
Serdecznie gratulujemy!

Źródło: Instagram Ilony Janyst

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej