Połącz się z nami

Ilona z Rolnik Szuka Żony bez makijażu! Internauci są pod wrażeniem!

Moda i uroda

Ilona z Rolnik Szuka Żony bez makijażu! Internauci są pod wrażeniem!

Pomimo tego, że program Rolnik Szuka Żony dobiegł już końca, to jego fani z chęcią śledzą losy uczestników, którzy zdecydowali się wziąć w nim udział. Jedną z uczestniczek, której program pomógł znaleźć miłość jest Ilona. Na swoim profilu pokazała zdjęcie bez swoich długich sztucznych rzęs, a internauci zgodnie przyznali, że wygląda dużo lepiej! Zobaczcie, jak wygląda Ilona z Rolnik Szuka Żony bez makijażu!

Ilona do programu przyjechała, ponieważ chciała zawalczyć o serce jednego z rolników. Adrian, bo to właśnie o nim mowa, do swojego gospodarstwa zaprosił Ilonę, Agatę oraz Wioletę. To właśnie te panie walczyły o względy mężczyzny, który w programie dał się poznać ze swojej spokojniejszej strony. Do samego końca nie było wiadomo, którą z nich wybierze. O ile wydawało się, że to Agata zdobyła serce rolnika, on wybrał Ilonę, z którą stworzył udany związek. Podczas finałowego odcinka mogliśmy zobaczyć, że obydwoje promienieją, a miłość wyraźnie im służy!

Na Instagramie dziewczyny możemy zobaczyć wiele zdjęć z Adrianem, na których widać, że ich miłość kwitnie. Jednak ostatnie zdjęcie, które pokazała Ilona w bardzo naturalnej wersji spotkało się z wielkim entuzjazmem internautów. Niemal wszyscy zgodnie przyznali, że wygląda na nim bardzo ładnie.

Ilona z Rolnik Szuka Żony bez makijażu!

Jak mogliśmy zauważyć podczas trwania programu, Ilona była miłośniczką doczepianych rzęs, które nieco przysłaniały jej oczy. Tym razem pokazała zdjęcie w bardziej naturalnej wersji i musimy przyznać, że bez makijażu i sztucznych rzęs wygląda bardzo dziewczęco i ładnie:

„Dzień dobry ze stajni! Trochę tu zimno… ❄❄❄ nomakeup”

Pod zdjęciem możemy przeczytać wiele komentarzy od fanów, którzy kibicowali Ilonie i Adrianowi w programie:

„Jesteś piękna i o wiele ładniej wyglądasz bez sztucznych rzęs”

„masz piękne duże oczy a te gęste sztuczne rzęsy sprawiają wrażenie ciężkich i zasłaniają oczy☺️ jesteście piękną parą nie tylko wyglądem, ale też charakterem 😍😍”

„od sztucznych rzęs strasznie oczy pieką szkoda nawet oczu ..tym bardziej, że ona ma takie śliczne oczy 😍”

Ilona postanowiła odnieść się do komentarzy i jak przyznała, już wcześniej słyszała, że bez sztucznych rzęs wygląda lepiej. Być może to właśnie Adrian zasugerował jej, że dla niego w tak naturalnej wersji jest najpiękniejsza?

Jak Wam się podoba Ilona w tak naturalnym wydaniu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry