Internauci zarzucają Sylwii Przybysz “wpadkę”! Odpowiedziała hejterom!

8 września 2019
Przez: : M.J

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Sylwia Przybysz wraz z Jankiem Dąbrowskim zostaną rodzicami. Pomimo ich młodego wieku (Sylwia 21 lat, Janek 23 lata) bez wątpienia są gotowi na założenie rodziny. Niestety internauci zarzucają Sylwii Przybysz “wpadkę”. Nie trzeba było długo czekać na jej odpowiedź! Zobaczcie!

Sylwia Przybysz sama oznajmiła swoim fanom, że zostanie mamą. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Najwidoczniej nie mogła już dłużej trzymać tego w tajemnicy. Pod zdjęciem, gdzie pojawił się wpis o ciąży, nie brakuje tysięcy gratulacji. Niemniej jednak znajdą się i tacy, którzy nie wierzą, że Sylwia z Jankiem świadomie założyli rodzinę i zarzucają im “wpadkę”!

Jak wiemy, kiedy tylko w mediach pojawiła się informacja o tym, że będą rodzicami, nie każdy w to od razu uwierzył. Dopiero kiedy para sama ogłosiła radosną nowinę, pojawiły się tysiące gratulacji dla młodych rodziców.

Młodzi nie zwalniają tempa. Pomimo tego, że przygotowują się do najważniejszej roli w swoim życiu, to można ich spotkać na imprezach branżowych, na których chętnie udzielają wywiadów.

Co przyszli rodzicie myślą o macierzyństwie? I jak przygotowują się do tej roli? Zobaczcie, co mieli do powiedzenia na ten temat TUTAJ!

Internauci zarzucają Sylwii Przybysz “wpadkę”! Odpowiedziała hejterom!

W mediach społecznościowych pojawiły się wpisy od internautów, którzy zarzucali parze, że dziecko jest wpadką, ponieważ niemożliwe jest to, żeby to była ich świadoma decyzja. Zwracają uwagę, że są jeszcze za młodzi, a kariera stoi przed nimi otworem.

Najwidoczniej Przybysz nie mogła już dłużej czytać hejterskich komentarzy i postanowiła wszystkim na dobre zamknąć usta.

Na jej InstaStory pojawił się obszerny wpis, w którym czytamy, że bardzo chciała mieć dziecko z Jankiem. Jest w pełni świadoma tej decyzji i gotowa by spełnić się w roli mamy. W tekście, który napisała przyszła mama, czytamy, że jest ona zażenowana takim zachowanie ludzi i apeluje, aby wszyscy hejterzy zajęli się swoim, a nie cudzym życiem. Zobaczcie!


Źródło:
https://www.instagram.com/stories/sylwiaprzybysz/
Źródło:
https://www.instagram.com/stories/sylwiaprzybysz/

Nam nie pozostaje nic innego jak życzyć przyszłym rodzicom dużo wytrwałości. Na pewno będą wspaniałymi rodzicami!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej