Iza Macudzińska zdecydowała się na korektę nosa! Jaki efekt uzyskała?

31 marca 2021
Przez: : J.J

Iza słynie z ekeprymentów pod względem swojego wyglądu. Królową życia często widzimy w różnych stylizacjach oraz fryzurach. Teraz Iza zdecydowała się poprawić swój wygląd przy pomocy specjalisty. Zobaczcie, jej relację, która pojawiła się na Instagramie. Iza Macudzińska zdecydowała się na korektę nosa!

Królowe życia – Iza

Iza Macudzińska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu Królowe Życia, emitowanego na kanale TTV. Udział w reality-show sprawił, że zdobyła ogromną popularność i rozgłos. Iza w programie pokazuje swoje luksusowe życie, które wiedzie u boku męża – Patryka Borowiaka oraz córki Elizki.

Kariera zawodowa Izy

Iza pomimo tego, że jest uczestniczką reality-show ma na swoim koncie nie lada sukcesy zawodowe, które sprawiły, że jest osobą znaną w świecie polskiego show-biznesu. Od lat Królowa życia prowadzi swój butik JustUnique, który cieszy się ogromną popularnością wśród wielu osób, również gwiazd. Iza sama projektuje swoje ciuchy, a co więcej jest również żywą reklamą swojej firmy – jej zdjęcia w ciekawych propozycjach kreacji znajdziecie zarówno w mediach społecznościowych, jak i na stronie firmy.

Zabieg korekty nosa

Iza Macudzińska uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem. Często widzimy ją nie tylko w zmienionych fryzurach, ale i kolorach włosów. Uczestniczka Królowych Życia bardzo dba o swój wygląd. Ostatnio nawet zdecydowała się zaczerpnąć pomocy u specjalisty. Iza kilka dobrych lat temu przeszła korektę nosa. Efekt jednak nie był dla niej zadowalający dlatego postanowiła, go poprawić:

„Nos wydaje się krzywy i końcówka poszła do dołu. Będziemy skracać oraz podnosić końcówkę” – relacjonowała swoją decyzję na InstaStory.

Relacja Izy Macudzińskiej na Instagramie

Iza postanowiła raz jeszcze udać się na zabieg, a teraz opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których widzimy na jej nosie opatrunek. Na efekty niestety musimy jeszcze zaczekać!

Iza po zabiegu korekty nosa

Myślicie, że tym razem zmiana będzie zadowalająca?

Zobacz także: Iza padła ofiarą oszustów!

Źródło: Instagram justuniquebyisabel

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz