Połącz się z nami

Jacek Braciak ma transpłciowe dziecko – aktor zdobył się na szczere wyznanie!

Jacek Braciak

Z życia gwiazd

Jacek Braciak ma transpłciowe dziecko – aktor zdobył się na szczere wyznanie!

Jacek Braciak to wybitny i uwielbiany przez widzów aktor. W ostatnim wywiadzie udzielonym dla magazynu Zwierciadło wyznał, że niegdyś miał córkę Jadwigę, a teraz ma syna Konrada.

Kilka słów o Jacku

Jacek Braciak to znany aktor serialowy, telewizyjny jak i dubbingowy. Ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, a do 2015 roku był aktorem Teatru Powszechnego w Warszawie. Jacek może pochwalić się licznymi sukcesami i osiągnięciami, m.in. zdobył pierwszą nagrodę aktorską na 61. Kaliskich Spotkaniach Teatralnych – Festiwalu Sztuki Aktorskiej za rolę Andrzeja w dramacie Wstyd. Aktor znany jest również z takich produkcji jak Kler, Wołyń, Rodzinka.pl czy BrzydUla.

Zobacz także: Ile wzrostu ma Jacek Braciak?

Jeśli chodzi o życie prywatne, Jacek jest ojcem trójki dzieci: córek Zofii i Marii, a także syna Konrada.

Jacek Braciak

Jacek Braciak ma transpłciowe dziecko

Aktor wielokrotnie zabierał głos w sprawach bieżących i ważnych. W ostatnim czasie wypowiedział się na temat sytuacji mającej miejsce na granicy polsko-białoruskiej, a niedługo później zdradził, że jego dziecko jest transpłciowe. Opowiedział o tym temacie podczas wywiadu dla magazynu Zwierciadło.

„Jestem ojcem dwóch córek i syna. Dlatego że moja córka okazała się mężczyzną w swojej istocie, w swoim wnętrzu, myśleniu, więc w tej chwili mam syna. Miałem kiedyś córkę Jadwigę, a teraz mam syna Konrada. I tak, myślę, że moje dzieci to ludzie wolni” – wyznał Jacek Braciak.

Ponadto aktor w dalszej części podkreślił, że miłość jest bezwarunkowa i mimo trudności, z niektórymi rzeczami należy się pogodzić.

„Starałem się też szanować ich wybory, oduczyć się myślenia typu: „Byłoby lepiej, gdybyś…”. Nie, dla mnie byłoby lepiej, ale czy dla nich? […] czasem trudno pogodzić się z wieloma rzeczami, ale należy to zrobić. Z tym, że ktoś chce żyć na swój rachunek, mimo że jest moim dzieckiem, dla którego chcę najlepiej, bardzo je kocham, także należy się pogodzić. Tu kłania się zasada, której ja już też hołduję, że miłość jest bezwarunkowa” – dodał Jacek.

Doceniacie szczerość Jacka Braciaka?

źródło: Instagram na Temat, Zwierciadło

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry