Połącz się z nami

Jacek Kurski lada moment zostanie ojcem po raz czwarty – lekarze przekazali prezesowi TVP niepokojące wieści

Jacek Kurski zostanie ojcem

Z życia gwiazd

Jacek Kurski lada moment zostanie ojcem po raz czwarty – lekarze przekazali prezesowi TVP niepokojące wieści

Jacek Kurski wraz z żoną wyczekują narodzin swojego dziecka. Z informacji wynika, że córeczka pary planowo ma przyjść na świat w czwartek rano, w jednym z warszawskich szpitali. Okazuje się jednak, że świeżo upieczony ojciec nie będzie mógł towarzyszyć partnerce podczas porodu.

View this post on Instagram

A post shared by naTemat.pl (@natematpl)

Zobacz także: Ile zarabia Jacek Kurski?

Ślub Joanny Klimek i Jacka Kurskiego

Prezes TVP poznał Joannę Klimek 5 lat temu, podczas pracy w Telewizji Polskiej. Kobieta pełniła wówczas funkcję dyrektora programowego. Początkowo Jacek i Joanna zdecydowali się jedynie na ślub cywilny, a kiedy oboje wystąpili o unieważnienie swoich poprzednich małżeństw, wzięli również ślub kościelny. 18 lipca ubiegłego roku para pobrała się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Niedługo później do mediów dotarła informacja, że prezes TVP wraz z małżonką spodziewają się dziecka.

„Przeżywamy piękne chwile. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Nie możemy się odczekać naszego maleństwa” – powiedziała Joanna Kurska w rozmowie z Super Expressem.

View this post on Instagram

A post shared by FAKT24.pl (@fakt24.pl)

Zobacz także: Wiemy, jakie imię dla córki wybrali Kurscy

Narodziny córki Kurskich

Okazuje się, że Jacek i Joanna zostaną rodzicami lada dzień. Jak informuje portal Pomponik, planowo Joanna ma urodzić dziecko już w najbliższy czwartek, w jednym z warszawskich szpitali. Niestety lekarze nie mieli dobrych wieści dla Jacka. Z powodu pandemii koronawirusa, odwiedzanie swoich bliskich w szpitalu lub towarzyszenie podczas porodu jest zdecydowanie bardziej utrudnione. W związku z panującymi obostrzeniami, Jacek Kurski nie będzie mógł być przy narodzinach córki. Mimo wszystko znaleźli sposób, aby w tym ważnym dniu być ze sobą jak najbliżej.

Aśka i Jacek znaleźli sposób na to, by mimo wszystko być blisko w tym ważnym momencie. Podczas COVID w szpitalach modne stały się transmisje narodzin online i oni też chcą z tego skorzystać. Tata przywita małą Anię na ekranie komputera albo smartfona. Sprzęt jest już przygotowany i odpowiednio przetestowany” – dowiadujemy się od informatora portalu Pomponik.

Jacek Kurski z żoną

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć przyszłym rodzicom dużo zdrowia!

źródło: Instagram Fakt2.pl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry