Połącz się z nami

Jacek Kurski zdradził imię córki! Prezes TVP postanowił zaszaleć?

Z życia gwiazd

Jacek Kurski zdradził imię córki! Prezes TVP postanowił zaszaleć?

Jacek Kurski już niebawem powita na świecie swoje kolejne dziecko. Będzie to jednak jego pierwsza wspólna pociecha z obecną żoną. W jednym z wywiadów prezes TVP zdradził, jakie imię otrzyma. Zobaczcie, co przyznał. Jacek Kurski zdradził imię córki!

View this post on Instagram

A post shared by naTemat.pl (@natematpl)

Baby boom w naszym kraju trwa w najlepsze. W ostatnich miesiącach swoje pociechy powitało wiele gwiazd. Duża część znanych osobowości natomiast oczekuje przyjścia na świat swoich dzieci. W gronie tym należy wyróżnić m.in.: Agnieszkę Kaczorowską, Idę Nowakowską oraz żonę Jacka Kurskiego – Joannę.

Wieść o powiększeniu rodziny Jacka Kurskiego i jego żony Joanny nie schodzi z ust Polaków. Informowaliśmy Was niedawno o płci dziecka. Ostatnio również głos zabrała szczęśliwa Joanna, która przyznała, że ciąża bardzo jej służy:

„Przeżywamy piękne chwile. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Nie możemy się odczekać naszego maleństwa”

Wiele osób zastanawia się zapewne, jak zmieni się życie Jacka Kurskiego i jego żony po przyjściu na świat maleństwa. Oni sami wydają się być bardzo szczęśliwi i z niecierpliwością oczekują swojej córeczki.

Jacek Kurski zdradził imię córki!

W rozmowie z „Super Expressem” prezes TVP przyznał, jakie imię otrzyma ich córka, która pojawi się na świecie wiosną tego roku. Jak się okazuje wraz z żoną wybrali tradycyjne imię Anna, które wcześniej nosiła matka Kurskiego, która zmarła kilka lat temu. Co ciekawsze, rodzice wybrali również drugie i trzecie imię. Są bardzo zgodni, co do swojego wyboru:

„Gdy moja mama trafiła do szpitala, Joanna była przy mnie. Miałem poczucie, że Bóg jedną ukochaną kobietę mi zabiera, a drugą daje. Tak zresztą widziała to moja mama w naszej ostatniej rozmowie. Dlatego jestem szczęśliwy, że sama Joanna zaproponowała, by nasza córka miała na imię Anna po mamie. A nawet pełniej – w linii kobiet w naszej rodzinie z polskiego Podola – Anna Klara Teodora”

Jak podoba się Wam imię wybrane przez Jacka Kurskiego i jego żonę? Spodziewaliście się tradycyjnego wyboru, a może myśleliście, że prezes TVP postanowi zaszaleć i wybierze oryginalne i niespotykane imię?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry