Połącz się z nami

Jacek Kurski pokazał córkę! Prezes TVP pęka z dumy!

Kurski pokazał pierwszy raz córkę

Z życia gwiazd

Jacek Kurski pokazał córkę! Prezes TVP pęka z dumy!

Na poród żony Jacka Kurskiego czekało wiele osób. W końcu nastał teń dzień, a Kurski powitał na świecie swoją czwartą pociechę, która jest pierwszą wspólną z jego żoną – Joanną Klimek. Zobaczcie, całą trójkę tuż po wyjściu ze szpitala. Jacek Kurski pokazał córkę! Prezes TVP pęka z dumy!

View this post on Instagram

A post shared by naTemat.pl (@natematpl)

Życie prywatne prezesa TVP

Jacek Kurski był wiele lat żonaty z Moniką Mucek. Ich małżeństwo zakończyło się po ponad dwudziestu latach. Para doczekała się trójki dzieci – Zdzisława, Zuzanny i Olgierda. Blisko trzy lata temu poślubił Joannę Klimek. Najpierw odbył się ślub cywilny, następnie małżeństwo stanęło na ślubnym kobiercu w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Ciąża żony Jacka Kurskiego

Prezes TVP wzbudził jeszcze większe zainteresowanie swoją osobą, kiedy okazało się, że wraz z Joanną spodziewa się dziecka. Chwilę później w mediach zdradzono imię, jakim obdarzą swoją pociechę.

Zobacz także: Jakiej płci będzie kolejne dziecko Jacka Kurskiego?

W końcu nastał ten dzień, a córeczka Jacka i Joanny pojawiła się na świecie. Informację przekazał sam prezes TVP na swoim Twitterze:

„Anna Klara Teodora jest już z nami na świecie (53 cm, 3,58 kg, 10 pkt, CSK MSWiA – z serca dziękujemy lekarzom i personelowi) Dziękujemy Bogu. Jezusowi Miłosiernemu. Łagiewnikom. Nasza córka urodziła się w Święto Zwiastowania Pańskiego. W dzień świętości życia. Joanna i Jacek”

Pierwsze zdjęcie córki małżeństwa

Dziś w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie córki Jacka Kurskiego i jego żony Joanny. Paparazzi przyłapało prezesa TVP, kiedy odbierał córkę i żonę ze szpitala. Dumni rodzice zapozowali do wspólnego zdjęcia. Pomimo maseczek, widać, że są bardzo szczęśliwi. Zobaczcie, jak prezentują się na pierwszym zdjęciu w całym gronie, które trafiło do sieci.

W sieci pojawił się również filmik relacjonujący spotkanie prezesa TVP z żoną i córką.

Myślicie, że Jacek Kurski będzie chętnie chwalił się zdjęciami swojej córki w mediach społecznościowych?

Zobacz również: Żona Kurskiego opowiedziała o swojej ciąży. Żona prezesa TVP w końcu zabrała głos!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry