Jak dzisiaj wygląda słynna Kobieta kot? Jej zdjęcia mogą zszokować!

8 maja 2019
Przez: : M.J

Kobieta kot, a tak naprawdę Jocelyn Wildenstein od wielu lat szokuje swoim wyglądem. Ostatnimi czasy zniknęła z życia publicznego, jednak jakiś czas temu zdecydowała się wziąć udział w sesji zdjęciowej dla znanego fotografa. Jak teraz wygląda kobieta kot? Będziecie zszokowani!

Kim jest Kobieta kot?

Jocelyn ma 78 lat. Jej obsesja na operacje plastyczne miała się zacząć już w latach 70 tych, na które podobno wydała aż trzy miliony dolarów! Kobieta bardzo chciała zadowolić swojego byłego już męża, który był miłośnikiem tygrysów, a jej operacje miały upodobnić ją do kota.

Zobacz także: Szokująca przemiana Conchity Wurst

Po jej pierwszej wizycie u chirurga plastycznego, jej ówczesny mąż, złożył papiery rozwodowe, a powodem miało być to, że nie rozpoznał on swojej małżonki. Pomimo tego, Jocelyn nie zrezygnowała z poprawiania wyglądu i teraz mówi się, że przeszła operacje policzków, ust, wstawiania implantów szczęki oraz liczne liftingi twarzy. Nadal szokuje swoim wyglądem i najwyraźniej nic sobie z tego nie robi !

„Oszalała. Myślała, że będzie mogła naprawić swoją twarz, tak jak przemeblowujesz pokój przestawiając mebel. Ale skóra tak nie działa. Nie chciała słuchać”– powiedział w jednym z wywiadów, jej mąż miliarder.

Po rozstaniu z pierwszym mężem związała się z projektantem Lloydem Kleinem. Para jest ze sobą już od 19 lat. Ich związek uchodzi za naprawdę burzliwy. Parę lat temu została ona zatrzymana przez policję i wówczas usłyszała zarzuty oszpecenia narzeczonego. Groziła mu, że potnie jego twarz i poparzy go gorącym woskiem. Najwidoczniej nie mogą oni bez siebie żyć, bo ostatnio zostali sfotografowani podczas meczu polo.

Aktualne zdjęcia Kobiety kot

Kobieta kot wyznała również, że przez wiele ludzi mylona jest z francuską aktorką, Brigitte Bardot. Te słowa popiera jej ukochany.

„Nie rozumiem, o co mediom chodzi z tą „kobietą-kotem”, bo Jocelyn zawsze tak wyglądała. Nigdy nie zrobiła nic, by zmienić twarz. Mam jej zdjęcia z czasów, gdy miała 16 lat i wyglądała dokładnie tak samo, jak dzisiaj”– twierdzi jej 51-letni partner.

Dodał również, że gdy po raz pierwszy zobaczył ją, zakochał się od pierwszego wejrzenia.

„Pracuję w modzie i oglądam wszystkie te supermodelki i najpiękniejsze kobiety na wybiegach, ale Jocelyn ma do zaoferowania coś, czego nie mają inne kobiety – osobowość”.

Teraz na najnowszych zdjęciach, które zamieścił w sieci znany fotograf Mike Ruiz, możemy zobaczyć jak wygląda w wieku 78 lat. Najciekawsze jest jednak to, że w wywiadzie dla „Daily Mail” w 2018 roku zaprzeczyła ona temu, że miała cokolwiek robione z twarzą. Jak powiedziała jej wygląd to sprawka szwajcarskiego pochodzenia.

Wierzycie w jej słowa, że nigdy nie skorzystała z pomocy chirurga plastycznego?

Źródło: Instagram Mike Ruizone

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

1 Comment

  1. przemq pisze:

    kobieta….kto?!