Jak kiedyś wyglądał Michał Wiśniewski? Nie uwierzycie, jak się zmienił!

25 listopada 2021
Przez: : W.M.

Michał Wiśniewski pokazał fanom swoje stare zdjęcie. Na fotce z przeszłości lider Ich Troje wygląda zupełnie inaczej. Poznajecie?

Lider Ich Troje

Michał Wiśniewski to niekwestionowany lider zespołu Ich Troje. Artysta od wielu lat podbija rynek muzyczny, a największe hity jego zespołu do dziś śpiewa spora część fanów.

Ostatnio widzowie oglądać mogli Michała w nowej roli. Wiśniewski zastąpił Kacpra Kuszewskiego w roli jurora w 15. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a debiut w muzycznym show stacji Polsat wyraźnie spodobał się widzom.

Zobacz także: Wiśniewski w ostrych słowach zwrócił się do uczestników TTBZ.

Popularność kontrowersyjnego artysty, który znany jest z bezpośredniości i oryginalnego sposobu bycia, sprawiła, że poza osiągnięciami muzycznymi, wiele osób przygląda się także życiu prywatnemu Wiśni. Jak powszechnie wiadomo, Michał ma za sobą już cztery rozwody, a żonami muzyka były kolejno Magda Femme, Anna Świątczak, Mandaryna oraz Dominika Tajner. Wszystko wskazuje na to, że kochliwy artysta, w końcu się ustatkował. Aktualnie Michał związany jest z Polą, którą poślubił w kwietniu 2020 roku. Małżeństwo wychowuje synka Falco, który jest piątym dzieckiem Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski
scena z: Michał Wiśniewski, SK:, fot. AKPA/AKPA

Michał Wiśniewski kiedyś

Michał stara się aktywnie prowadzić swój profil w mediach społecznościowych, dzięki któremu jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Muzyk zamieszcza w sieci wiele zdjęć i relacji, na których pokazuje fragmenty swojego życia nie tylko zawodowego, ale i prywatnego.

Tym razem lider Ich Troje postanowił pokazać obserwatorom swoje stare zdjęcie sprzed lat.

Widok wyraźnie młodszego artysty bez burzy płomienno-czerwonych włosów, zachwycił fanów Wiśni. Pod starym zdjęciem Michała pojawiło się wiele komentarzy.

„Przystojny byłeś w tej naturze”

„Jestes zawsze fajny przystojny”

„Ooo tak jest ładnie”

„Dobrze Pan wygladal i teraz tez jest ok.” – czytamy pod postem

Myślicie, że Michał zrezygnuje kiedyś z czerwonych włosów i powróci do swojego naturalnego odcienia?

źródło: Instagram Michała Wiśniewskiego/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej