Połącz się z nami

Jak zmieniła się Dominika Tajner- Wiśniewska? Zobacz, jak wyglądała przed ślubem z Michałem!

Moda i uroda

Jak zmieniła się Dominika Tajner- Wiśniewska? Zobacz, jak wyglądała przed ślubem z Michałem!

O Michale Wiśniewskim, można mówić, że ma burzliwą przeszłość, jest skandalistą i miał kilka kolorów włosów na swojej głowie. Końca dobiegło również jego czwarte małżeństwo. Piosenkarzowi jednak trzeba przyznać, że z biegiem czasu, jego wszystkie kobiety przechodziły diametralną metamorfozę. Ze zwykłych szarych myszek stawały się celebrytkami, które na stałe zagościły w show-biznesie.

Jak można zauważyć, Michał gustuje w tlenionych blondynkach w błyszczących strojach. Wszystkie byłe małżonki artysty przeszły ogromną metamorfozę i z biegiem czasu stawały się nie do poznania. Wśród nich największą z przemian, bez wątpienia przeszła ostatnia żona Wiśniewskiego, Dominika Tajner.

Michał wraz z Dominiką wzięli udział w programie „The Story Of My Life”, w którym artysta zdradził, że Dominika nie wierzy w siebie i wciąż chciałaby poprawić wygląd. Córka Apoloniusza Tajnera przeszła metamorfozę życia. Z pulchnej brunetki z grzywką zamieniła się w blond seksbombę. Dominika sporo schudła, wybieliła zęby, zafarbowała i zapuściła włosy. 

View this post on Instagram

Foto: Voyo Bakiewicz 🙂

A post shared by Dominika Tajner Wiśniewska (@dominika_tajner_wisniewska) on

Do tego wszystkie coraz częściej korzysta z usług stylistów.

View this post on Instagram

#metamorfoza #newlook #blondehair

A post shared by Dominika Tajner Wiśniewska (@dominika_tajner_wisniewska) on

Można stwierdzić, że w ekspresowym tempie ze zwykłej, skromnej dziewczyny stała się piękną, wysportowaną i pewną siebie kobietą.

Jak myślicie, co Michał Wiśniewski ma takiego w sobie, że wszystkie jego kobiety chcąc nie chcąc przeistaczają się w blond seks bomby?


Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry