Jakim mężem jest Antek Królikowski? Joanna Opozda nie może się go nachwalić…

16 grudnia 2021
Przez: : M.J

Joanna Opozda po raz pierwszy w jednym z wywiadów wypowiedziała się na temat swojego stanu błogosławionego. Przyszła mama nie ukrywa, że ciąża bardzo dała się jej we znaki, jednak ma ogromne wsparcie w mężu. Jak wspiera swoją ciężarną żonę Antoni Królikowski?

Joanna Opozda będzie mamą

Można śmiało powiedzieć, że Joanna Opozda i Antek Królikowski tworzą jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Na ślubnym kobiercu stanęli w sierpniu 2021 roku i wówczas już pojawiały się pierwsze doniesienia na temat ciąży aktorki. Kiedy okazało się, że faktycznie aktorska para przywita niebawem na świecie swoje pierwsze dziecko, w mediach od tamtej pory pojawia się coraz więcej informacji na temat stanu błogosławionego Opozdy.

Zobacz także: Stylizacje gwiazd na Gali Marki Roku.

Aktorka coraz chętniej opowiada o przygotowaniach do macierzyństwa. Choć nie ukrywa, że ciężko znosi ciążę, to może bez wątpienia liczyć na swojego męża. Antek i Asia pojawili się ostatnio na Gali Marki Roku i chętnie udzielali wywiadów. Co w jednym z nich zdradziła przyszła mama?

Joanna Opozda i Antek Królikowski.
scena z: Joanna Opozda, Antoni Królikowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Joanna Opozda opowiedziała o małżeństwie z Antkiem Królikowskim

Joasia, udzielając wywiadu reporterce portalu Jastrząb post, zdradziła nieco więcej na temat małżeństwa z Antkiem. Jak słyszymy, mąż jest dla niej ogromnym wsparciem i choć ciężko znosiła początki ciąży, to zawsze mogła na niego liczyć.

“Antek jest kochany. Jak mam gorsze dni, a oczywiście je miewam, bo przeważnie miałam gorsze dni w trakcie tej ciąży, to on jest dla mnie taką iskierką nadziei. Zawsze mówi mi, że dam radę. Wspiera mnie, mówi, że pięknie wyglądam. Nawet jak nie wyglądam wcale dobrze, to on potrafi przyjść i powiedzieć, że jestem najpiękniejsza na świecie”- powiedziała Opozda w rozmowie z Jastrząb post.

Zobacz także: Opozda zaatakowana w sieci! Sprawa trafiła na policję!

Aktorka nie ukrywa, że cieszy ją wsparcie męża w tym niełatwym dla niej czasie. Jak również podkreśliła, hormony nie dają jej o sobie zapomnieć i choć miewa wahania nastrojów, to Antek znosi to ze stoickim spokojem:

“Ja mam te hormony, które mi buzują, więc cieszę się, że go mam przy sobie, bo jest moim oparciem. Oczywiście zdarza się, że się pokłócimy , bo obydwoje jesteśmy trochę cholerykami, ale zawsze się godzimy. Zawsze mi przynosi kwiaty. To jest naprawdę kochany mąż”.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Joasi i Antkowi dużo miłości i szczęśliwego rozwiązania.

Źródło: Jastrząbpost / Akpa / Instagram Joanny Opozdy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej