Jan Kliment w ostrych słowach o zwycięzcach “Tańca z Gwiazdami” – padło wiele wulgaryzmów! [WIDEO]

26 października 2021
Przez: : MC

Za nami wielki finał 12. edycji Tańca z Gwiazdami. Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wygrali kryształową kulę, natomiast na 2. miejscu uplasowała się Kajra i Rafał Maserak. Podczas eventu nie zabrakło również Janka Klimenta, który w wielu wulgaryzmach skwitował zwycięzców.

Finał Tańca z Gwiazdami

Za nami emocjonujący finał 12. edycji Tańca z Gwiazdami, w którym widzowie podziwiali występy licznych gwiazd. Przypomnijmy, że w tegorocznym sezonie udział wzięli: Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Sylwia Bomba i Jacek Jeshke, Juras i Wiktoria Omyła, Iza Małysz i Stefano Terrazzino, Old Boy i Paulina Biernat, Denis Urubko i Janja Lesar, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Kajra i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hania Żudziewicz.

Zobacz także: Kajra i Rafał Maserak o przegranej w finale

Jak przyznali sami jurorzy, poziom był niezwykle wysoki, a w finale znaleźli się: Magdalena Kajrowicz i Rafał Maserak oraz Hanna Żudziewicz i Piotr Mróz, którzy ostatecznie zwyciężyli kryształową kulę.

Jan Kliment o zwycięzcach

Jan Kliment jest znanym i utalentowanym tancerzem, który wielokrotnie występował w Tańcu z Gwiazdami. Swoją charyzmą i poczuciem humoru zyskał pokaźne grono fanów. W tegorocznej edycji tanecznego show zabrakło Jana, który tym razem rozwija się jako juror. Tancerz występuje bowiem u boku Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak jako juror programu Mam talent.

Jan Kliment w Mam talent

Mimo, że Janek nie brał udziału w Tańcu z Gwiazdami, nie zabrakło go na finałowym odcinku. Po werdykcie, kiedy wyłączono telewizyjne kamery, poprowadzono krótką relację na żywo na Facebooku. Widać na niej wiele gwiazd, ściskających i gratulujących zwycięzcom. W około 1 minucie nagrania widać również Janka, który przytula Kajrę i w mocnych słowach odnosi się do Piotra i Hanny.

“Ch** im w d***. Ja pier****” – powiedział Janek do roześmianej Kajry.

Nagranie, w którym słychać wypowiedź Janka znajdziecie TUTAJ. Ostrzegamy, że film zawiera wulgaryzmy!

Zobacz także: Janek Kliment przeprosił za swoje wulgaryzmy.

Sprawa nie umknęła internautom, którzy szybko wyłapali wpadkę Janka. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy, wśród których czytamy:

“Zobaczcie, co powiedział Kliment w 1:00 do Kajry… Chyba nie wiedział, że go nagrywają… Trochę słabo z jego strony.”

“Pan Jan bardzo nieeleganckie zachowanie. To tylko potwierdza, że znane osoby są zupełnie inne przy wyłączonych kamerach. Brak kultury i szacunku do zwycięskiej pary.”

Co myślicie o zachowaniu Janka?

źródło: Instagram Mam Talent / Tańca z Gwiazdami, facebook.com

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej