Jan z „Rolnik szuka żony 10”: [wiek, partnerka, Instagram]

4 października 2023
Przez: : W.M.

Jan z 10 edycji Rolnik szuka żony to jeden z trzech kandydatów, których zaprosiła na swoje gospodarstwo Agnieszka. Kim jest, ile ma lat i co robi na co dzień?

Jan z Rolnik szuka żony 10: wiek

Jan ma 37 lata i pochodzi ze Śląska, gdzie mieszka wraz ze swoją mamą w mieszkaniu. Kandydat Agnieszki na co dzień pracuję na kopalni. Jan ma wiele pasji, a jednym z jego największych hobby jest chodzenie po szlakach górskich, szczególnie ceniąc sobie takie miejscowości jak Szczyrk, Wisła czy Zakopane.

Janek lubi także aktywność fizyczną. Często gra w piłkę nożną, a także chodzi na siłownię, gdzie dba o swoją sylwetkę.

Jan z Rolnik szuka żony: partnerka

Jan podobnie jak pozostali kandydaci Agnieszki napisał list do rolniczki po obejrzeniu jej wizytówki. Po randce mężczyzna zaproszony został wraz z innymi kandydatami na jej gospodarstwo. Czy Agnieszka zauroczony się którymś ze swoim kandydatów? Przekonamy się, oglądać odcinki 10 edycji Rolnik szuka żony.

Kandydat Agnieszki marzy o prawdziwej miłości. Janek nie ukrywa, że chciałby być w trwałym i szczęśliwym związki z kobietą, z którą będzie mógł założyć rodzinę.

Rolnik szuka żony 10

17 września na antenie TVP1 rozpoczęła się emisja najnowszej jubileuszowej edycji Rolnik szuka żony, w której ponownie oglądać można pięciu bohaterów, tym razem są nimi Agnieszka, Anna, Darek, Artur oraz Waldemar, szukających swoich drugich połówek.

Odcinki Rolnik szuka żony emitowane są co niedzielę o godz. 21.20.

Jan jest jednym z kandydatów Agnieszki, ale jak wiadomo, rolniczka na swoje gospodarko zaprosiła także dwóch innych mężczyzn Mateusz i Irka.

Zobacz także: Kim jest Irek z Rolnik szuka żony 10?

Jan z Rolnik szuka żony: Instagram

Nie wiadomo, czy Jan z Rolnik szuka żony 10 prowadzi swój profil na Instagramie.

Jan z Rolnik szuka żony 10, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej