Połącz się z nami

Janachowska podczas Gali Miss Polski 2021 zachwyciła niezwykłymi stylizacjami

Stylizacje Janachowskiej podczas Miss Polski

Moda i uroda

Janachowska podczas Gali Miss Polski 2021 zachwyciła niezwykłymi stylizacjami

Izabela Janachowska to jedna z prowadzących Galę Miss Polski 2021. Była tancerka i ekspertka ślubna na scenie wyglądała jak milion dolarów.

Wybory Miss Polski 2021

W piątkowy wieczór, 20 sierpnia o godzinie 20:00 na antenie stacji Polsat rozpoczęły się wybory Miss Polski 2021. O koronę najpiękniejszej kobiety w kraju rywalizuje ze sobą 24 kandydatki z całej Polski. Galę Miss Polski, którą prowadzi Izabela Janachowska, Krzysztof Ibisz oraz jedna z sióstr ADiHD Ilona Krawczyńska, tym razem zorganizowano w Nowym Sączu.

Która z kandydatek otrzyma koronę najpiękniejszej Polki? O tym zadecyduje jury, w którego składzie zasiedli Ewa Wachowicz, Viki Gabor, Edyta Herbuś, Viola Piekut, a także Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin, Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska, Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska oraz Miss Polski 2004 Elżbieta Sawerska.

Izabela Janachowska podczas Miss Polski 2021

Jedną z prowadzących tegoroczną Galę Miss Polski 2021 jest Izabela Janachowska. 33-latka przez wiele lat związana była ze stacją TVN, jednak kilka tygodni temu była tancerka poinformowała, że rozpoczyna współpracę ze stacją Polsat.

Janachowska, poza współprowadzeniem zbliżającej się wielkimi krokami 12. edycji Tańca z gwiazdami, pierwsze kroki przed kamerami Polsatu, postawiła na Gali Miss Polski u boku Krzysztofa Ibisza i Ilony Krawczyńskiej.

Trudno nie zgodzić się z opinią, że Izabela podczas gali prezentuje się zjawisko. Janachowska na poczatku pojawiłą się na scenie w sukni w kolorze lawendowym. Prosty krój stylizacji i jej modny odcień podkreślił urodę nowej prezenterki Polsatu. Chwilę później Janachowska postanowiła zaskoczyć widzów kolejną kreacją, tym razem pokazała się w dopasowanej, mieniącej się w odcieniach srebra sukience.

Co sądzicie o stylizacjach Janachowskiej podczas wyborów Miss Polski? My jesteśmy przekonani, że tego wieczoru prezenterka jeszcze nie raz zaskoczy swoimi kreacjami.

źródło: Instagram Polsat

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry