Janek Kliment wtargnął na scenę “Tańca z Gwiazdami”. TVN wydało oświadczenie! Jaką poniesie karę?

1 września 2021
Przez: : M.S.

W poniedziałkowy wieczór odbył się pierwszy odcinek tanecznego show Taniec z Gwiazdami. Po występie Lenki i jej partnera, na scenę wkroczył Janek Kliment, który obecnie pracuje dla innej stacji. TVN wydało oświadczenie w sprawie przemowy Klimenta podczas Tańca z Gwiazdami! Jaką karę poniesie tancerz?

Romantyczne wyznanie Klimenta podczas Tańca z Gwiazdami 12

30 sierpnia, po dłuższej przerwie rozpoczęła się 12. edycja uwielbianego przez widzów tanecznego show Taniec z gwiazdami. Jak zwykle program wzbudził w widzach sporo emocji i wzruszeń. Na scenie zatańczyło 10 par, jednak jedna z nich już w pierwszy odcinku musiała opuścić Taniec z gwiazdami. Oprócz pięknych występów uczestników, emocje wzbudziła również przemowa Janka Klimenta. Tancerz wtargnął na scenę po zaprezentowaniu się Lenki Klimentovej i Radka Radziszewskiego i zaskoczył wszystkich swoją przemową.

Zobacz także: Kliment wyznał miłość Lence na scenie Tańca z Gwiazdami

Przypomnijmy, że tancerz aktualnie jest pracownikiem innej stacji TVN, gdzie dostał posadę jurora w programie Mam Talent. W związku z tym Kliment musiał zrezygnować z Tańca z gwiazdami, jednak bardzo mocno wspiera swoją żonę Lenkę, która aktualnie wraz z Radkiem tworzy jedną z dziesięciu par walczących o Kryształową Kulę.

Zobacz także: Kliment przeprasza za swoje wulgaryzmy po finale TzG.

Janek świadomy tego, że może ponieść konsekwencje swojego czynu, wkroczył na scenę, by wesprzeć swoją żonę:

„Wiem, że mogę zapłacić karę. Pozdrawiam Edwarda Miszczaka. Najważniejsi są ludzie, rodzina i to, że jesteśmy razem”

Wyznał również, że Taniec z Gwiazdami jest da niego bardzo ważny, jednak najważniejsza jest dla niego żona Lenka, którą bardzo kocha:

„Ja się wychowałem na „Tańcu z gwiazdami”, teraz jestem gdzie indziej, ale chciałem Ci powiedzieć Lenka, że cię kocham” – wyznał tancerz.

TVN wydało oświadczenie w sprawie Janka Klimenta

Po zaskakującym wystąpieniu Klimenta, Wirtualna Polska skontaktowała sie ze stacja TVN, pytając, czy nowy juror programu Mam Talent poniesie jakąś karę, za przemowę w konkurencyjnej stacji? Rzecznika prasowa TVN, Joanna górska zabrała głos:

Dlaczego mielibyśmy wyciągać konsekwencje?” – zapytała retorycznie Joanna Górska.

Jak widać wyczyn Janka Klimenta nie spotka się z żadna karą wymierzona przez obecnych pracodawców.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Źródło: Wirtualna Polska, Instagram Tańca z gwiazdami

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz