Janek z “Hotelu Paradise” nagrał piosenkę! Internauci zachwyceni – “wpada w ucho”!

30 listopada 2021
Przez: : MC

Janek z Hotelu Paradise 4, podobnie jak inni uczestnicy randkowego show, nagrał piosenkę. Co więcej, w teledysku w roli głównej zagrała Nathalia Fok, występująca w poprzedniej edycji. Internauci zasypali uczestnika masą pozytywnych komentarzy. Koniecznie zobaczcie!

Udział Janka w programie

Hotel Paradise niezmiennie od 4 edycji zaskakuje widzów niespodziewanymi zwrotami akcji, miłosnymi intrygami i prawdziwymi uczuciami. Nie da się ukryć, że podczas trwania każdej edycji mieliśmy okazję poznać wiele ciekawych osobowości.

Jedną z nich jest Janek Pyrek – model, który w 2019 roku dotarł do finału konkursu na Mistera Polski. Co więcej, swoich sił próbował również w aktorstwie, występując m.in. w Barwach szczęścia, Na Wspólnej i filmie Proceder.

Zobacz także: Janek znał się wcześniej z uczestnikami Hotelu Paradise?

W Hotelu Paradise tworzył parę z Ingą.

Jan Pyrek

Janek z Hotelu Paradise nagrał piosenkę

Na przestrzeni 4 edycji Hotelu Paradise wiemy, że wielu z uczestników po emisji programu pragnie zostać w show-biznesie nieco dłużej. Wielu z nich stawia na muzykę i tuż po emisji randkowego reality show publikują swoje utwory.

Na taki krok zdecydował się również Janek z Hotelu Paradise, który nagrał utwór pt. Nie mam nic. Co więcej, w teledysku główną rolę zagrała Nathalia Fok – uczestniczka 3. edycji programu.

“Nikt się tego nie spodziewał – nawet ja sam 🙂 Hotel Paradise to kwintesencja niespodzianek i zaskoczeń, więc dokładam kolejną cegiełkę do tej układanki. Zapraszam Was do zobaczenia mojego pierwszego singla” – czytamy w opisie pod teledyskiem.

Piosenkę Janka z Hotelu Paradise wraz z teledyskiem możecie zobaczyć poniżej:

Zarówno utwór jak i sam teledysk spotkał się z całą masą pozytywnych komentarzy, a internauci zasypali uczestnika randkowego show miłymi słowami. W komentarzach pod teledyskiem czytamy:

“Bardzo mi się podoba, wpada w ucho! ☺️ Powodzenia w karierze!”

“Dobra robota Janek!😍 Wpada w ucho, tekst zostaje w głowie 🤩”

“Janek nuta jest mega 🔥👌 A Natalia wyglada zjawiskowo 😍🔥”

A jak Wam podoba się piosenka Janka?

źródło: Instagram Janka Pyrka / Hotelu Paradise, YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz