Połącz się z nami

Jesienna metamorfoza Justyny Żyły. Dobre zmiany?

Justyna Żyła

Moda i uroda

Jesienna metamorfoza Justyny Żyły. Dobre zmiany?

Justyna postanowiła co nieco zmienić w swoim wyglądzie i udała się fryzjera, czego efektami pochwaliła się w sieci. Jesienna metamorfoza Justyny Żyły.

Była żona skoczka zdecydowała się na kolejną metamorfozę i od razu zapowiedziała, że to nie koniec zmian w jej wyglądzie. Zobaczcie sami.

Justyna Żyła od pewnego czasu szturmem podbija polski show-biznes. Chociaż jeszcze dwa lata temu mało kto wiedział o jej istnieniu, gdyż góralka przez wiele żyła w cieniu swojego męża Piotra Żyły, dziś mało kto nie kojarzy byłej żony skoczka. Głośno o Justynie zrobiło się, gdy 33-latka postanowiła rozprawić się z niewiernym mężem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Żyła dobitnie zasugerowała internautom, że Piotr dopuszczał się zdrad, będąc z nią w związku. Od tego czasu byli kochankowie regularnie prali publicznie brudy, obrzucając się wzajemnie oszczerstwami.

Rozstanie Justyny i Piotra okazało się dla góralki trampoliną do sukcesu. Porzucona żona zadebiutowała w wielkim świecie odważną sesją w „Playboy’u”, poprowadziła swój własny program telewizyjny o nazwie „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta„, a nawet wystąpiła w „Tańcu z Gwiazdami”. Całkiem niedawno Justyna zagrała także w serialu, gdzie wcieliła się w postać siebie samej.

Jesienna metamorfoza Justyny Żyły

Nie da się ukryć, że na przestrzeni lat Justyna przeszła wielką metamorfozę. Była żona Piotra z przysłowiowej szarej myszki, stała się kobietą pewną swojej atrakcyjności, która stawia na modne stylizacje. Poza ubiorem Justyna postanowiła upiększyć twarz i zaczęła także odwiedzać gabinety medycyny estetycznej, do czego głośno się przyznaje.

Klinika Justyny Żyły pokazała jej zdjęcie sprzed 2 lat! Jak bardzo się zmieniła?

Justyna Żyła bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, na którym chętnie umieszcza zdjęcia i nagrane reakcje. Tym razem na Instagramie byłej żony skoczka pojawiła się kolejna fotka, na której Justyna zaprezentowała się w nowej fryzurze i zapowiedziała, że to nie koniec jej jesiennej metamorfozy!

Jesiennej metamorfozy etap pierwszy”

Internauci zgodnie stwierdzili, że nowy kolor włosów bardzo pasuje do Justyny.

„Pięknie❤️ na korzyść”

Cudnie,tak naturalnie,dziewczęco.Mega!”

„Bosko! Kolor genialny!!!”

A jak Wam podoba się jesienna metamorfoza Justyny Żyły?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry