Jessica Ziółek pokazała nowego chłopaka. Była partnerka Milika znów jest zakochana

13 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik przez wiele lat tworzyli zgrana parę. Niedawno okazało się, że ich związek to przeszłość. Była partnerka piłkarza już szczecie u boku innego mężczyzny. Zobaczcie, jak wygląda nowy partner Ziółek.

Związek Ziółek i Milika

Dokładnie rok temu w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia o końcu związku Arka Milika z Jessicą Ziółek. Warto zaznaczyć, że piłkarz związał się z kilka lat młodszą partnerką na początku swojej kariery piłkarskiej. Jessica miała wtedy zaledwie 16 lat. Milik i Ziółek byli parą przez ponad 10 lat.

Zobacz także: Wszystko o Jessice Ziółek. Kim jest była narzeczona Arka Milika?

Gdy zarówno na profilu reprezentanta polskiej drużyny Piłki Nożnej, jak i influencerki przestały pojawiać się ich wspólne zdjęcia, fani zaczęli wieszczyć koniec ich związku. Przez długi czas Arkadiusz i Jessica nie komentowali medialnych doniesień, jednak zmiana statusu Ziółek na Facebooku na „wolny” oraz zniknięcie z jej palca z pierścionka zaręczynowego, jasno sugerowały, że faktycznie para postanowiła się rozstać.

Nowy chłopak Jessici Ziółek

Arkadiusz Milik oświadczył się Jessice Ziółek w 2019 roku w Grecji podczas romantycznych wakacji. Fani piłkarza nie sądzili, że wkrótce nad wieloletnim związkiem Arka i Jessici pojawią się czarne chmury i para decyduje się rozstać.

Okazuje się, że serce Jessici Ziółek jest już zajęte. 27-latka pierwszy raz w towarzystwie nowego partnera pokazała się na zdjęciu, na którym składała życzenia noworoczne swoim obserwatorom na Instagramie. Wówczas modelka nie zdecydowała się pokazać twarzy swojego ukochanego.

Nowy chłopak Ziółek
Kim jest nowy chłopak Ziółek?

Niedawno influencerka w końcu postanowiła pochwalić się, jak wygląda jej nowy chłopak. Na Instagramie Ziółek pojawiło się kolejne zdjęcie, na którym internauci w zobaczyć mogli, kto skradł serce byłej partnerki Arka Milika.

Pod postem Jessici pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci życzyli zakochanej parze szczęścia i miłości.

źródło: Instagram Jessici Ziółek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej