Połącz się z nami

Joanna Moro w bikini zachwyca figurą po ciąży! Jak ona to robi?

Joanna Moro

Zdrowie i dieta

Joanna Moro w bikini zachwyca figurą po ciąży! Jak ona to robi?

Joanna Moro pod koniec stycznia tego roku po raz trzeci została mamą. Przez całą ciążę była bardzo aktywna, co mogliśmy zobaczyć na jej profilu w mediach społecznościowych. Teraz zaledwie kilka miesięcy po porodzie pokazała zdjęcie w bikini, a po ciąży nie ma już śladu! Zobaczcie! Joanna Moro w bikini zachwyca figurą po ciąży!

Największą rozpoznawalność Joannie Moro przyniosła rola Anny German w serialu o tym samym tytule. Swoich sił próbowała również w programach rozrywkowych takich jak: „Taniec z Gwiazdami”, czy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ostatnio aktorka udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o trudnej sytuacji finansowej spowodowanej pandemią: zobaczcie TUTAJ.

Prywatnie Joanna jest od dziesięciu lat związana z Mirosławem Szpilewskim, z którym doczekała się trójki pociech. Mają dwóch synów, Mikołaja i Jeremiego, a pod koniec stycznia na świecie przywitali córeczkę Ewę. Podczas ciąży Joanna była bardzo aktywna, co nie raz spotykało się z krytycznymi komentarzami internautów. Ćwiczyła jogę i niemal do samego rozwiązania zażywała zimnych kąpieli, które nie zawsze spotykały się z pozytywnym odzewem osób obserwujących jej profil.

View this post on Instagram

Kochani, Dziekuje i za pozytywne komentarze i te budzące niepokój! Otoz pragnę wszystkich uspokoić i ja i Maluszek w brzuszku czujemy się dobrze. Jestem pod stała opieka lekarzy i ciaza rozwija się jak najbardziej prawidłowo. Jedynym realnym zagrożeniem dla dziecka podczas zimnej kąpieli jest wychłodzenie organizmu matki. Dziecko chronią wody płodowe. Mors, przebywając kilka minut w wodzie, wychładza jedynie skórę i pobudza układ krążenia do lepszego działania, przyspiesza regenerację organizmu i wzmaga ochrone przed infekcjami. Aby obniżyć temperaturę całego ciała, która wpłynęłaby negatywnie na wody płodowe, a tym samym na dziecko, musiałabym przebywać w lodowatej wodzie naprawde długo. Oczywiście nie ma ustalonej bezpiecznej granicy czasowej , dla każdego człowieka jest ona inna zalezna od wielu czynników zewnętrznych i przygotowania organizmu. Czas przebywania w wodzie, jaki sobie wyznaczam , wynika z wieloletnich doświadczeń moich i innych morsów, a także założeń lekarzy, z którymi się konsultowałam przed podjęciem ostatecznej decyzji o morsowaniu w ciąży. Wierze, że korzyści dla mojego organizmu, wynikające z morsowania, przełożą się na odporność i zdrowie mojego dziecka. @sancredomed #morsujewciazy #morsujęzgłową #morsujeniechoruje #morsujemyrazem #iceswimming #iceswimmingpoland #zimnekąpiele #krioterapia #ciazatoniechoroba #lubieswojbrzuszek #cutepregnancy

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on

Zaraz po ciąży Joanna szybko wróciła do aktywności fizycznej, a teraz kilka miesięcy po porodzie zaprezentowała swoją sylwetkę w bikini! Zobaczcie!

Joanna Moro w bikini zachwyca figurą po ciąży!

Z okazji imienin Joanny, aktorka dodała post ze zdjęciami, a jedno z nich szczególnie zwróciło naszą uwagę. Jak zaznaczyła, dzięki temu, że mogła zanurzyć się w zimnej wodzie były to bardzo udane imieniny. Przy okazji podziękowała za wszystkie życzenia imieninowe:

„Dziekuje wszystkim za życzenia imieninowe 💝!!! Co za szczęście, w prezencie💖 moc się wykapać i w Morzu i w jeziorze ;))) najlepsze imienniki ever – w wodzie💘 […]”

Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć Joanne w stroju kąpielowym i bez wątpienia na uwagę zasługuje jej figura. Po trzech ciążach niejedna kobieta chciałaby tak wyglądać!

Życzymy Joannie z okazji imienin wszystkiego, co najlepsze. Dodatkowo jesteśmy pod wrażeniem jej szybkiego powrotu do formy sprzed ciąży!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry