Joanna Opozda i Antek Królikowski na greckich wakacjach – para opublikowała wspólne zdjęcie!

8 lipca 2021
Przez: : MC

Joanna Opozda i Antek Królikowski wybrali się na wspólne wakacje. Jak widać ich związek kwitnie w najlepsze, a w sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Internauci nie kryją zachwytu!

https://www.instagram.com/p/CQO4NqireO8/

Związek

Antonii i Asia związali się około rok temu. Swego czasu był to jeden z najbardziej rozpoznawalnych związków, a fani pary ochoczo śledzili ich losy, życząc im wszystkiego co najlepsze. Zarówno Joanna jak i Antoni regularnie zamieszczali w sieci wspólne zdjęcia i relacje z wyjazdów, co mogło wskazywać, że ich związek jest udany. Ogromnym szokiem okazał się więc post, który Asia zamieściła na swoim Instagramie pod koniec grudnia ubiegłego roku. Gwiazda poinformowała wówczas, że rozstała się z Antkiem.

„W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze” – napisała.

Post po jakimś czasie zniknął z Instagrama Joanny. Już wtedy internauci podejrzewali, że uczucie, które ich łączy było zbyt silne, aby mogli się rozstać. Ich przypuszczenia okazały się trafne, ponieważ niedługo później Asia i Antek zostali przyłapani przez paparazzi. Na zdjęciach mogliśmy zobaczyć jak Antek wręcza Asi kwiaty, a także jak wspólnie szusują na stoku.

Co więcej, na dniach wyszło na jaw, że para postanowiła się pobrać! Dokładnie w dniu swoich urodzin Asia obchodziła również swój wieczór panieński, który spędziła z najbliższymi koleżankami w jednym z warszawskich klubów. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

https://www.instagram.com/p/CQeGWlzhXcP/

Zobacz także: Asia Opozda padła ofiarą przestępców – cały proceder opisała na swoim Instagramie

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wspólnych wakacjach

Zarówno Asia jak i Antek są aktywnymi użytkownikami mediów społecznościowych, za pośrednictwem których dzielą się częścią swojego życia. Tym razem na Instagramie aktora pojawiło się urocze zdjęcia z Asią przy zachodzie słońca. Z opisu dowiadujemy się, że para przebywa obecnie na wczasach w Grecji.

https://www.instagram.com/p/CRCOMTyrnLC/?utm_medium=copy_link

Pod postem Antka nie zabrakło komentarzy od internautów, którzy nie tylko zachwycili się wspólnym zdjęciem, ale również zasypali parę życzeniami:

“Życzę Wam szczęścia 😃”

“Miło was razem widzieć 😍❤️”

“Piękni jesteście❤️” – czytamy w komentarzach.

Asi i Antkowi życzymy udanego urlopu!

źródło: Instagram Antek.krolikowski, Asiaopozda

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej