Joanna Opozda pokazała płaski brzuch 3 miesiące po porodzie i wyznała ile przytyła w ciąży!

21 maja 2022
Przez: : M.S.

Aktorka pod koniec lutego urodziła swojego synka Vincenta. Teraz, trzy miesiące po porodzie, pokazała swój płaski brzuch! Ponadto wyznała, ile kilogramów przybrała w ciąży.

Joanna Opozda urodziła

Joanna Opozda i Antoni Królikowski po raz pierwszy zostali rodzicami 22 lutego, gdy na świat przyszedł ich synek Vincent. Niestety zaraz po jego narodzinach w mediach pojawiły się doniesienia o rozstaniu pary. Do tej pory żadna ze stron nie skomentowała wprost tych spekulacji, jednak aktor wielokrotnie widywany był w towarzystwie prawniczki Izy, z którą rzekomo spotyka się po rozstaniu z Opozdą.

Świeżo upieczona mama musiała samotnie zmierzyć się z trudami macierzyństwa, jednak świetnie poradziła w nowej roli. W pierwszym wywiadzie po narodzinach Vincenta, aktorka opowiedziała o swoim synku:

“Najbardziej zaskoczyło mnie to, jak ogromna jest miłość matki do dziecka. Wcześniej tego nie rozumiałam. Kiedy mój synek nagle zachorował, wszystko przestało mieć dla mnie znaczenie. Zupełnie przestałam przejmować się dotychczasowymi problemami. To inny rodzaj miłości, który potrafi zrozumieć jedynie matka”

Joanna przyznała także, że szybko musiała wrócić do obowiązków zawodowych, by utrzymać rodzinę:

Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę

Zobacz także: Joanna Opozda zdradziła swój sposób na piękną sylwetkę

Dlatego w ostatnim czasie aktorka pojawiła się na zakończeniu Mastercard OFF CAMERA Festival w Krakowie i olśniła swoją kreacją podkreślającą idealną figurę.

Opozda Mastercad
Joanna Opozda, SK:, , fot. Grabowski/AKPA

Opozda pokazała brzuch 3 miesiące po porodzie

Bez wątpienia aktorka wróciła do formy sprzed ciąży, a dowodem na to jest chociażby zdjęcie, które Opozda zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Joasia pokazała swój brzuch 3 miesiące po porodzie, czym zachwyciła swoich obserwatorów.

Brzuch Opozdy po porodzie
Opozda 3 miesiące po porodzie

Ponadto gwiazda wyznała swoim fanom, że podczas ciąży przytyła 18 kg.

Ile Opozda przytyła w ciąży?
Joanna Opozda InstaStory

Gwiazda zdradziła również, że zamierza zacząć aktywność fizyczną w formie lekkich ćwiczeń i poprosiła swoich obserwatorów o polecenie jakiś treningów.

Źródło: Instagram Joanny Opozdy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej