Połącz się z nami

Julia Wieniawa rozpływa się nad Baronem! O Antku nigdy tak nie mówiła!

Z życia gwiazd

Julia Wieniawa rozpływa się nad Baronem! O Antku nigdy tak nie mówiła!

Julka ma teraz swoje pięć minut w polskim show-biznesie. Jest bez wątpienia, jedną z topowych młodych gwiazd. Oprócz udanego życia zawodowego może pochwalić się również szczęśliwym związkiem, o którym od niedawna, aż huczy w mediach. Co powiedziała na temat swojego partnera? Zobaczcie!

Wieniawa nie zwalnia tempa. Jej kariera jest jedną z najszybciej rozwijających się na polskim rynku i oprócz wielu ról i kolejnych obowiązków, jest również od niedawna w szczęśliwym związku z muzykiem z grupy „Afromental”, Aleksandrem Milwiw-Baronem. Alek, wszystkim lepiej znany jako po prostu Baron, jest w związku z młodziutką aktorką od zaledwie pół roku. Na początku obydwoje nie chcieli ujawniać uczucia, które ich łączy, jednak teraz zmienili linię frontu i już otwarcie opowiadają o swojej relacji.

Tym razem to Julia zabrała głos i w rozmowie z „Faktem” zdradziła mało znane fakty na temat swojego ukochanego. Zapytana co podoba jej się w Alku, odpowiedziała zabawnie:

„Alek ma fajne dredy, bo są fluorescencyjne. I tak jak za dnia są białe, to nocą robią się zielone. Taki szalony trik”– powiedziała z uśmiechem aktorka.

Została zapytana również o to, co sądzi o stylu ubierania się jej nowego partnera, a jak wiemy Baron lubi stawiać na niecodzienne stylizacje. Jednak wszystko wskazuje na to, że Julka nie ma co zmieniać w jego wyglądzie.

„Alek ma super gust, nie muszę go w żaden sposób zmieniać. Bardzo mi się podoba, jak się ubiera. Według mnie ma świetne poczucie stylu”- powiedziała z dumą o swoim ukochanym.

View this post on Instagram

SLAYIN

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Przypomnijmy, że jeszcze nie tak dawno gwiazda „Rodzinki.pl” spotykała się z Antonim Królikowskim. Teraz, kiedy ich drogi się rozeszły, obydwoje układają sobie życie na nowo u boku nowych sympatii. Media wręcz szaleją na punkcie młodziutkiej aktorki, która robi zawrotną karierę i wszędzie jest jej pełno, a jej związek ze starszym o 15 lat muzykiem jest prawdziwym hitem w sieci!

Jak widać Wieniawa jest zauroczona swoim nowym chłopakiem. Baron pasuje jej pod każdym względem. O Antku nigdy nie wypowiadała się w tylu superlatywach.

Myślicie, że tym razem Julce uda się znaleźć szczęście u boku o 15 lat starszego muzyka? My trzymamy za nich kciuki i życzymy dużo szczęścia!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry