Julia Wieniawa zachwyciła odważnymi zdjęciami – aktorka rozebrała się w ważnym celu!

16 lipca 2021
Przez: : MC

Julia Wieniawa opublikowała w mediach społecznościowych niezwykle odważne fotografie. Aktorka postanowiła rozebrać się i zapozować w wyższym celu. Koniecznie poznajcie szczegóły!

Kariera

Julia Wieniawa to jedna z największych gwiazd w polskim show-biznesie. Wszechstronnie utalentowana gwiazda regularnie zachwyca swoimi nowym przedsięwzięciami, które odnoszą sukces. Przypomnijmy, że Julia zyskała na popularności dzięki serialowi Rodzinka.pl, w którym wcieliła się rolę Pauli. Po udziale w produkcji szybko posypały się kolejne propozycje współpracy. Oprócz licznych ról w serialach, filmach i sztukach teatralnych, Julia zajmuje się także muzyką. Już jesienią tego roku gwiazda wyda swój pierwszy album. Ponadto Julia świetnie radzi sobie w biznesie i jest właścicielką dwóch dobrze prosperujących marek – wegańskich kosmetyków Jusee, a także ubrań do ćwiczeń Lemiss. To jednak nie koniec talentów Julii. Jej taneczne umiejętności mogli oglądać widzowie Polsatu, bowiem aktorka dobrnęła aż do finału programu Taniec z Gwiazdami.

https://www.instagram.com/p/CQbJ3UZsN3r/

Zobacz także: Julia Wieniawa dodała zdjęcie z Blanką Lipińską

Julia Wieniawa i jej odważny post

Julia aktywnie działa w mediach społecznościowych, w których cieszy się ogromną popularnością. Warto wspomnieć, że na samym Instagramie śledzi ją blisko 2 mln osób, co jest niezwykle wysokim wynikiem. Aktorka publikuje posty związane nie tylko z karierą i życiem prywatnym, ale często jej posty są elementem kampanii reklamowych i współprac z licznymi firmami. Tym jednak razem Julia zdecydowała się na post z głębszym przekazem. Opublikowała zdjęcia bez ubrań, natomiast w poście napisała, aby kochać swoje ciało. Julia jest bowiem zwolenniczką bodypositive, czyli ruchu skupiającym się na akceptowaniu swojego ciała.

“#love #your #body #bodypositive” – napisała w poście Julia

Post Julii zachwycił internautów, którzy nie szczędzili aktorce miłych słów. Wśród komentarzy czytamy:

“Piękna i zdolna kobieta, pełna pasji i zaangażowania ❤️ 👏”

“świetne zdjęcia”

“prześliczna jesteś Julia😍😍”

“cudo!”

A jak Wam podoba się post Julii? My nie możemy oderwać wzroku!

źródło: Instagram Juliawieniawa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej