Połącz się z nami

Justyna Nagłowska: [wiek, blog, Borys Szyc, Instagram, ciąża]

Opisy gwiazd

Justyna Nagłowska: [wiek, blog, Borys Szyc, Instagram, ciąża]

Justyna Nagłowska to narzeczona popularnego aktora Borysa Szyca. Niewątpliwie ma on słabość do blondynek. Przyjrzyjmy się zatem jego obecnej partnerce i sprawdźmy razem, co wiadomo na jej temat!

Justyna Nagłowska: wiek

Kobieta jest rok młodsza od swojego narzeczonego. W tym roku obchodziła swoje 39 urodziny. Co ciekawe, z wykształcenia jest dziennikarka i reżyserką. Oprócz tego, próbowała swoich sił w wielu innych przedsięwzięciach. Firmy i sklepy to tylko niektóre z nich. Wydaje się, że ciągle podejmuje nowe wyzwania, aby odnaleźć swoją drogę życiowa i zajęcie, które będzie sprawiało jej przyjemność.

Justyna Nagłowska: blog

Narzeczona Borysa Szyca prowadzi własnego bloga. Jego adres to naglowska.pl. Wpisy, które tam dodaje zazwyczaj dotyczą życia codziennego. Czytelnicy znajdą tam wartościowe porady oraz poznają jej sposoby na lepszy dzień. Co więcej, dzieli się z nimi swoimi problemami i zapewnia, że nawet z najgorszej sytuacji znajdzie się wyjście.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc

Ich historia miłosna jest naprawdę zaskakująca. Otóż para spotykała się już w przeszłości. Jednakże, po nieudanych związkach z innymi osobami postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Aktualnie, zapewniają, że tym razem to miłość do końca życia i nie wyobrażają sobie rozstania. Co więcej, pod koniec zeszłego roku aktor oświadczył się partnerce, a ona przyjęła jego zaręczyny. Mieszkają razem z jej dwiema córkami i jedną pociechą mężczyzny. Można pokusić się o stwierdzenie, że są przykładem na to, że stara miłość nie rdzewieje. Co więcej owoc ich wielkiej miłości niebawem pojawi się na świecie. Justyna bowiem jest w ciąży z aktorem, o czym para poinformowała swoich fanów na Instagramie.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Justyna Nagłowska: depresja

Niewątpliwie para może liczyć na siebie w ciężkich chwilach. Kiedy wcześniej Borys Szyc zmagał się z alkoholizmem, kobieta wspierała go w terapii i motywowała do dalszej walki z chorobą. Następnie to on musiał wykazać się wsparciem dla wybranki. Niestety, kobieta popadła w depresję. Wydaje się, że czuje się coraz lepiej. Co więcej, mają nawet wziąć udział w programie TVN Ameryka Express.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Justyna Nagłowska: Instagram

Jej konto na Instagramie obserwuje prawie 30 tysięcy internautów. Znajdziemy je pod nazwą @jus_naglowska. Kobieta jest tam bardzo aktywna i chętnie dzieli się z followersami swoim życiem.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry