Połącz się z nami

Kaczorowska bez makijażu! Aż trudno uwierzyć!

Moda i uroda

Kaczorowska bez makijażu! Aż trudno uwierzyć!

Młoda mama pokazała się swoim obserwatorom w bardzo naturalnym wydaniu. Agnieszka Kaczorowska bez makijażu. Zobaczcie, jak wygląda na co dzień!

Agnieszka Kaczorowska wielokrotnie udowadniała, że perfekcyjny makijaż w zawodzie tancerki, jest bardzo ważny. Zobaczcie zatem, jak wygląda bez niego!

Agnieszka Kaczorowska-Pela zaistniała w polskim show-biznesie wiele lat temu. Swoją przygodę z mediami zaczynała od debiutu na ekranie w popularnym serialu TVP „Klan”. Widzowie od najmłodszych lat Kaczorowskiej mogli śledzić jej grę aktorską, gdyż dosłownie dorastała na ich oczach. Dokładnie od 1999 roku Agnieszka wciela się w serialową Bożenkę.

Poza aktorstwem gwiazda spełnia się także jako tancerka oraz choreografka. Agnieszka z tańcem związana jest od wielu lat i ma na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych. Jej talent widzowie mogli podziwiać w kilku edycjach „Tańca z Gwiazdami”, gdzie występowała w roli trenerki znanych gwiazd.

Kaczorowska bez makijażu!

Agnieszka Kaczorowska jako osoba medialna wzbudza niemałe zainteresowanie mediów, a także społeczności. Jej profil w mediach społecznościowych śledzi już ponad 327 tys. obserwatorów. Aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Dokładnie w połowie ubiegłego roku Kaczorowska po raz pierwszy została mamą i razem ze swoim mężem Maciejem Pelą powitali na świecie córeczkę Emilkę. Od czasu pojawienia się dziecka Agnieszka chętnie relacjonuje fanom wspólne chwile córką z życia codziennego i zdradza tajniki macierzyństwa. Chociaż jest zapracowaną mamą z licznymi obowiązkami, zawsze prezentuje się nienagannie i pokazuje, że szczęśliwa mama to także zadbana kobieta!

Ostatnio Agnieszka ponownie postanowiła zrobić relację na Swoim InstaStory, a tym razem zdecydowała się zarekomendować znane produkty kosmetyczne. W tym celu Kaczorowska pokazała się bez grama makijażu. Zobaczcie te zdjęcia!

https://www.instagram.com/stories/agakaczor/
https://www.instagram.com/stories/agakaczor/

Trzeba przyznać, że Agnieszka wygląda olśniewająco! Jej cera jest świeża, nawilżona i promienna. Naszym zdaniem Kaczorowska zdecydowanie częściej powinna prezentować się w takim wydaniu. Pokazywanie przez znane gwiazdy, że Instagram to nie tylko piękne i perfekcyjne zdjęcia, zaczyna być coraz bardziej modne!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry