Kaczorowska w kimonowej sukience! Podkreśla atuty, a jednocześnie maskuje drobne niedoskonałości!

7 lipca 2020
Przez: : J.J

Agnieszka niejednokrotnie udowodniła, że świetnie odnajduje się w świecie mody. Lubi kreacje, które podkreślają jej kobiecość, a jednocześnie zapewniają codzienny komfort. Zobaczcie kolejną z nich! Kaczorowska w kimonowej sukience! 

Agnieszka Kaczorowska-Pela to szczęśliwa mama i żona. W czerwcu 2017 poznała Macieja Pelę, z którym połączyło ją nie tylko uczucie, ale i zamiłowanie do tańca. Para wzięła ślub 7 września 2018 roku. Rok później na świecie powitali owoc swojej miłości – córeczkę Emilkę.

Od tej pory życie Agnieszki bardzo się zmieniło. Tancerka musiała wejść w nową rolę, a co ciekawsze świetnie sobie poradziła z wychowywaniem i opieką nad córką.

Dziś bardzo chętnie publikuje zdjęcia z Emilką w mediach społecznościowych oraz porusza tam tematy związane z macierzyństwem. Również jej profil na YouTubie został zmieniony. Wcześniej Agnieszka udostępniała tam treści związane z tańcem, dziś zawładnęła tematyka związana z wychowywaniem dzieci.

Agnieszka bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Obserwuje go obecnie 354 tysiące fanów, a liczba ta ciągle się powiększa. Oprócz już wspomnianych, rodzinnych zdjęć i tematów związanych z macierzyństwem, tancerka lubi prezentować swoje świetne poczucie mody. Agnieszka zazwyczaj wybiera stylizacje, które zapewniają jej duży komfort w codziennym życiu, a jednocześnie podkreślają jej urodę. Tak stało się i tym razem!

Kaczorowska w kimonowej sukience!

Agnieszka na jednym z najnowszych zdjęć zaprezentowała się swoim fanom w pięknej, kimonowej sukience z bawełny organicznej. Sukienka ma print, a wykonana jest w kolorze butelkowej zieleni. Kreacja ta świetnie podkreśli kobiece atuty, a jednocześnie maskuje drobne niedoskonałości, jeśli takie występują. Ma ozdobny, szeroki rękaw, a u dołu sukienki znajduje się szeroka, efektowna falbana. Długość sukienka to midi. Znajdziecie ją w ofercie firmy “Lamita Organic”, jej model to “Poppy”, a cena 460 złotych.

Co ciekawsze, marka ta proponuje również taką samą kreację dla dzieci, z której skorzystała Agnieszka, kupując sukienkę dla Emilki. W zależności od rozmiaru cena waha się między 200, a 280 zł!

Jak podoba się Wam najnowsza sukienka Agnieszki i jej córki?

TUTAJ możecie zobaczyć inne zdjęcie, na którym mama i córka również zaprezentowały się w takich samych stylizacjach!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej