Kaczorowska z córką w takich samych strojach! Wybrały modny, łososiowy kolor!

25 czerwca 2020
Przez: : J.J

Agnieszka wraz z mężem i córką Emilką wybrali się nad Bałtyk. Nic więc dziwnego, że tancerka chętnie udostępnia przeróżne zdjęcia na tle nadmorskich krajobrazów. Zobaczcie stylizację Agnieszki i jej córki, która zaprezentowały na plaży! Wyglądają świetnie! Kaczorowska z córką w takich samych strojach!

Agnieszka Kaczorowska świetnie odnalazła się w roli mamy. Kiedy tylko dowiedziała się o ciąży chętnie publikowała swoje zdjęcia z ciążowym brzuszkiem i pokazywała swoim fanom, jak przygotowuje się do przyjścia na świat swojej córki. Kiedy mała Emilka urodziła się, zawładnęła życiem zabieganych rodziców. Oni sami jednak świetnie poradzili sobie z nowym natłokiem obowiązków. Stworzyli wspaniałą rodzinę dla Emilki, a co ciekawsze w tamtym roku przeprowadzili się do nowego gniazdka.

Od kiedy Emilka przyszła na świat to ona zdominowała profil Agnieszki zarówno na Instagramie, oraz na kanale Youtube. Tancerka lubi udostępniać wspólne zdjęcia z dziewczynką oraz chętnie podejmuje tematy związane z macierzyństwem.

Ostatnio informowaliśmy Was, kiedy Kaczorowska rozmyślała nad przyszłością córki. Emilka wykazywała już wówczas pierwsze talenty – o tym więcej przeczytacie TUTAJ!

Kaczorowska z córką w takich samych strojach! Wybrały modny, łososiowy kolor!

Teraz Agnieszka z całą rodziną przebywa nad pierwszym w tym roku urlopie. Za kierunek obrali Bałtyk. Od paru dni do sieci napływają kolejne zdjęcia szczęśliwej rodziny. Dziś Agnieszka zaprezentowała swoim fanom wspólna fotografię z córką. Co ciekawsze, a co zdarzało się już wcześniej – obie pozują w takich samych strojach kąpielowych. Choć ich krój nieco się różni, oba pochodzą z firmy “Leechee”, a ich model to “Sunset Bahama”.

Oba stroje są jednoczęściowe i wykonane są w pięknym i modnym łososiowym kolorze. Agnieszki ma dekolt w kształcie litery “V” i odkryte plecy. Jest on odcięty pod biustem i posiada usztywnione wkładki. Uszyty jest z prążkowanej i elastycznej dzianiny. Jego koszt sięga 190 złotych. Emilka natomiast ma strój wzbogacony o spódniczkę i cienkie szelki. Jego cena to natomiast 149 złotych!

Jak podoba się Wam plażowa stylizacja mamy i córki? My jesteśmy zachwyceni!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej