Połącz się z nami

Kafar nagrał utwór upamiętniający zmarłego Bezczela. To ukłon od wytwórni w stronę rodziny rapera

Utwór ku pamięci Bezczela

Rozrywka

Kafar nagrał utwór upamiętniający zmarłego Bezczela. To ukłon od wytwórni w stronę rodziny rapera

Od paru dni wszyscy fani Bezczela żyją śmiercią mężczyzny. Artysta odszedł w wieku 37-lat pozostawiając ogromną pustkę w sercach rodziny, najbliższych oraz wielu fanów. Jego przyjaciel – Kafar zdecydował się na nagranie utworu dla zmarłego Bezczela. Posłuchajcie.

Śmierć Bezczela

W ciągu ostatnich dni fani żyją nagłą i niespodziewaną śmiercią Michała BanaszkaBezczela, który odszedł od nas 21 września. Michał pozostawił po sobie wiele utworów oraz ślad w świecie muzyki. Artysta był również żonaty i miał kilkuletniego synka Oskara.

Wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła światem muzycznym. W mediach społecznościowych mogliśmy czytać wiele wpisów, w którym przyjaciele i współpracownicy muzyka żegnali go we wzruszających słowach.

Niezwykle głośno zrobiło się również o przyczynie śmierci mężczyzny. Choć początkowo było na ten temat bardzo dużo domysłów ostatecznie okazało się, że 37-latek odszedł prawdopodobnie w wyniku zatrzymania akcji serca.

„Drodzy, na prośbę rodziny Michała „Bezczela” Banaszka chcemy zdementować wszelkie nieprawdziwe informacje pojawiające się w mediach w związku z jego śmiercią. Przyczyną zgonu Michała było prawdopodobnie zatrzymanie akcji serca. Straciliśmy nie tylko świetnego rapera, ale przede wszystkim dobrego, serdecznego kolegę, z którym wszyscy mamy moc wspaniałych wspomnień. Prosimy o uszanowanie żałoby najbliższych zmarłego i nieszerzenie nieprawdziwych teorii związanych z jego odejściem. Na zawsze w naszych sercach Michał” – czytaliśmy w oświadczeniu wytwórni Step Records.

Zobacz także: Informacja o śmierci muzyka

Utwór na cześć Bezczela

Jak się okazuje, wzruszające wpisy to nie wszystko na co zdecydowali się jego bliscy. Kafar z Dixon37 postanowił nagrać utwór, który zadedykował zmarłemu Bezczelowi.

Singiel został zatytułowany B i umieszczony na portalu Youtube na stronie wytwórni Step Records.

Jak się okazuje, producenci zdecydowali się na ukłon w stronę rodziny Bezczela, przekazując jej cały dochód.

„Cały dochód wygenerowany przez utwór @kafar_dixon37 zostanie przekazany rodzinie zmarłego Michała „Bezczela” Banaszka.” – czytamy na Instagramie Step Records

Źródło: Instagram, Youtube

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry