Znana jest przyczyna śmierci Bezczela! Dlaczego zmarł 37-letni raper?

22 września 2021
Przez: : M.J

Informacja na temat śmierci Michała Banaszka “Bezczela” odbiła się szerokim echem. 37-letni raper zmarł 21 września. Zapewne wiele osób zastanawia się, co było przyczyną śmierci artysty. Poznajcie więcej szczegółów na ten temat.

Kilka słów o Michale Banaszku

Michał Banaszek znany w środowisku hip-hopowym jako Bezczel urodził się 18 stycznia 1984 roku. Od kilkunastu lat raper obecny był na polskiej scenie muzycznej. Już w 2007 roku dołączył do białostockiej grupy Fabuła, z którą nagrał dwie płyty.

Największy sukces bez wątpienia zdobył jego solowy album A.D.H.D, który został wydany przez wytwórnię Proforma. To właśnie ten album rapera pokrył się złotem. W ciągu swojej kariery na rynek muzyczny wypuścił cztery solowe krążki. Ostatni z albumów pt. 8 bila wydał w 2018 roku, a ostatni kawałek Bezczela Żyć aż do bólu pojawił się w 2020 roku.

Raper wraz z żoną Sylwią wychowywali syna Oskara, który przyszedł na świat w 2015 roku. Na profilu Bezczela w mediach społecznościowych znajdziemy wiele zdjęć z jego najbliższymi. Często publikował również zdjęcia ze swoim synem, z którym często spędzał czas.

Zobacz także: Wszystko na temat życia rodzinnego Bezczela.

View this post on Instagram

A post shared by Bezczel Official (@bezczel_2dhd)

Wiadomość o śmierci rapera wstrząsnęła światem muzycznym. Artystę w mediach społecznościowych pożegnało wiele gwiazd, które miały okazję z nim współpracować. Jako pierwszy o śmierci 37-latka poinformował Kafar Dixon, a następnie na profilu wytwórni Step Records, z którą współpracował, pojawiała się oficjalna informacja.

Artystka niespodziewanie odszedł we wtorek 21 września. Co było przyczyną śmierci rapera?

Dlaczego zmarł Bezczel?

37-latek od lat miał problemy ze słuchem. W 2013 roku przeszedł operację wszczepienia implantu. W 2019 roku ponownie trafił do szpitala. Wówczas konieczna była operacja. W mediach po śmierci artysty pojawiało się wiele informacji odnośnie tego, jak zmarł. Jak możemy się już dowiedzieć artysta odszedł prawdopodobnie w wyniku zatrzymania akcji serca, o czym poinformowała wytwórnia Step Records, z którą od lat był związany:

“Drodzy, na prośbę rodziny Michała “Bezczela” Banaszka chcemy zdementować wszelkie nieprawdziwe informacje pojawiające się w mediach w związku z jego śmiercią. Przyczyną zgonu Michała było prawdopodobnie zatrzymanie akcji serca. Straciliśmy nie tylko świetnego rapera, ale przede wszystkim dobrego, serdecznego kolegę, z którym wszyscy mamy moc wspaniałych wspomnień. Prosimy o uszanowanie żałoby najbliższych zmarłego i nieszerzenie nieprawdziwych teorii związanych z jego odejściem. Na zawsze w naszych sercach Michał”

Wytwórnia Step Records o przyczynie śmierci Bezczela
Informacja wytwórni Step Records

Rodzinie i najbliższym artysty składamy wyrazy współczucia.

Bezczel
Bezczel odszedł w wieku 37 lat.

Źródło: Instagram Bezczel

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej