Kamil „Szczurek” Łaszczyk: [wiek, boks, Fame MMA, partnerka, Instagram]

3 lutego 2023
Przez: : M.J

Kamil Szczurek Łaszczyk pomimo swojego młodego wieku odniósł duży sukces w świecie sportu. 3 lutego zaliczy swój debiut podczas gali Fame MMA 17, gdzie w oktagonie jego przeciwnikiem będzie Amadeusz Roślik. Sprawdźmy, co wiadomo więcej na temat Kamila – jego życia prywatnego i zawodowego.

Kamil „Szczurek” Łaszczyk: wiek

Kamil Łaszczyk urodził się w 1991 roku, co oznacza, że w 2023 roku skończy 32 lata. Utalentowany pięściarz waży jedynie 55 kg i mierzy 168 cm wzrostu.

Kamil „Szczurek” Łaszczyk: boks

Karierę zawodową rozpoczął już w 2011 roku. Łaszczyk walczy w kategorii superpiórkowej. Pomimo swojego młodego wieku może pochwalić się ogromną ilością sukcesów. Szczurek – bo taki pseudonim nosi, w czasie amatorskiej kariery sześciokrotnie został mistrzem Polski i wicemistrzem Europy. Na swoim koncie ma aż 32 zwycięstwa i 0 porażek. Młody bokser ma ogromne aspiracje i jesteśmy pewni, że świat jeszcze o nim usłyszy!

ZOBACZ TAKŻE: FAME MMA 17: KARTA WALK. Gdzie i kiedy oglądać?

Kamil „Szczurek” Łaszczyk: Fame MMA 17

Kamil zaliczy swój debiut na Fame MMA 17. Jego przeciwnikiem będzie Amadeusz Ferrari Roślik, który do tej pory stał się prawdziwym weteranem wydarzenia. Ferrari zaliczył 4 wygrane i 5 porażek. Czy z racji sporych osiągnieć sportowych Kamilowi uda się pokonać rywala? To okaże się już niebawem podczas 17 gali, która została zaplanowana na 3 lutego i odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Wacław Wac Toja Osiecki?

Kamil „Szczurek” Łaszczyk: partnerka

Serce młodego i utalentowanego pięściarza jest już zajęte. Partnerką Łukasza jest atrakcyjna blondynka o imieniu Sylwia. Para dzieli się wspólnymi zdjęciami na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Łaszczyk Kamil
Kamil Łaszczyk

Szczurek: Instagram

Kamil prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kamil.laszczyk. Profil Instagramowy sportowca śledzi ponad 23 tysiące internautów, a liczba ta wciąż rośnie. Jakie zdjęcia publikuje Łukasz? Przede wszystkim prezentujące karierę zawodową, ale wśród nich znajdują się także fotografie z ukochaną oraz pokazujące namiastkę życia prywatnego.

Źródło: Instagram Kamila Łaszczyka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej