Połącz się z nami

Karolak i Chajzer mogą mieć kłopoty! Ruszyło śledztwo w sprawie molestowania!

Z życia gwiazd

Karolak i Chajzer mogą mieć kłopoty! Ruszyło śledztwo w sprawie molestowania!

Dwójka uczestników z programu „Ameryka Express” ma kłopoty. Całkiem niedawno do prokuratury wpłynęło zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na tle seksualnym. Filip Chajzer i Tomasz Karolak mieli dopuścić się tych czynów w popularnym show TVN-u. Zobaczcie, co może im grozić!

O całej sprawie było już głośno zaraz po jednym z odcinków „Ameryka Express”. Zadaniem uczestników było pocałowanie ludzi na ulicy przeciwnej płci. Większość z nich pytała najpierw przechodniów o zgodę, ale jednak nie wszyscy zdobyli się na to. Największa fala krytyki spadła na Filipa Chajzera, który postanowił pocałować napotkane kobiety, nie pytając je wcześniej o zgodę, a do tego położył dłoń na biuście jednej z nich, co wywołało ogromne poruszenie.

Tomasz Karolak również poszedł w ślady swojego kolegi z programu.

View this post on Instagram

Moje ❤️❤️…#love

A post shared by Tomasz Karolak (@tomasz_karolak_official) on

Teraz wszystko wskazuje na to, że cała sprawa zakończy się w sądzie. Fundacja Feminoteka już w marcu złożyła zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na tle seksualnym. Całą sprawę po programie, skomentowała również jego gospodyni, Agnieszka Woźniak-Starak , która skrytykowała zadanie i przeprosiła, że taka sytuacja miała w nim miejsce.

View this post on Instagram

Taaaaką rybę złapałam ?

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Przedstawiciel owej Fundacji poinformował o swojej decyzji za pomocą mediów społecznościowych.

„7 listopada 2018 r. stacja telewizyjna TVN wyemitowała 10. odcinek programu typu reality show pt. „Ameryka Express”, który realizowany był w Peru. Występujący w nim wymienieni wyżej mężczyźni, zmuszali przypadkowo napotkane kobiety do pocałunków, zaś p. Filip Chajzer złapał jedną z kobiet za piersi”– czytamy w dokumencie opublikowanym w Internecie.

Cała sprawa jest w tym momencie na etapie przesłuchań i jak poinformował Prokurator Okręgowy w Warszawie, przedstawiciel Fundacji Feminoteka został już przesłuchany.

„Przesłuchano już w charakterze świadka przedstawiciela Fundacji, który złożył zawiadomienie”- w rozmowie z „Faktem” powiedział Łukasz Łapczyński z Prokuratury.

Odcinek wraz z materiałami dodatkowym został już zabezpieczony przez prokuraturę. Jak możemy zauważyć, TVN również usunął ze swojego profilu ten odcinek, a producenci „Ameryka Express” odnieśli się do całej sprawy i postanowili przeprosić.

„Kochani, przywiązujemy ogromną wagę do wysokich standardów etycznych na planie, jak i na antenie. Mimo to w ostatnim, 10. odcinku naszego programu znalazła się konkurencja, która przez niektóre osoby mogła zostać odebrana jako niestosowna. Przepraszamy wszystkich, którzy poczuli się dotknięci, oglądając ten odcinek”– tak brzmiało oświadczenie produkcji.

Na ten moment nie wiadomo, jaki będzie finał całej tej sprawy, ale zapewne już wkrótce zarówno Filip Chajzer, jak i Tomasz Karolak mogą zostać wezwani na przesłuchanie.

Oglądaliście ten odcinek, według Was Chajzer i Karolak powinni ponieść konsekwencje swojego zachowania?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry