Połącz się z nami

Karolina Podyma: [wiek, kariera, Joanna Krupa, Instagram]

Karolina Podyma

Opisy gwiazd

Karolina Podyma: [wiek, kariera, Joanna Krupa, Instagram]

Karolina Podyma to piękna blondynka, która do złudzenia przypomina prowadzącą program Top Model – Joannę Krupę. Kobieta sama przyznała, że często słyszy takie słowa z ust innych. Okazuje się, że sama także nie jest anonimową postacią w polskim show biznesie. Sprawdźmy, co wiadomo o jej karierze!

Karolina Podyma: wiek

Internauci, którzy zauważyli duże podobieństwo Karoliny do Joanny Krupy, której udało zrobić się światową karierę w modelingu, niewątpliwie pragną dowiedzieć się więcej na jej temat. Niestety, okazuje się, że  w sieci na próżno szukać informacji na temat jej wieku. Jednakże, z jej profilu in Instagramie możemy dowiedzieć się, że mieszka w Warszawie.

Oprócz tego, stamtąd wiemy także, że Podyma ukończyła studia inżynierskie i magisterskie. Kobieta często bierze udział w sesjach zdjęciowych, czego efektami dzieli się właśnie w sowich social mediach.

Zobacz także: Co wiemy o Bartoszu Pniewskim?

Karolina Podyma: kariera

Okazuje się, że modelka brała udział w dość kontrowersyjnym programie Wild life. To wtedy dała się poznasz szerszej grupie odbiorców.  Jego uczestnicy zamieszkali w willi na wyspie Gran Canaria. Tam oddawali się imprezom, ale także musieli wykonywać zadania przygotowane specjalnie przez produkcję.

Ponadto, Podyma swoich sił także próbowała w modelingu. Mianowicie, brała udział w konkursie Miss Polonia. Co więcej, udało jej się dotrzeć aż do półfinału Oprócz tego, była finalistką Miss Foto 2021.

Już widzowie Wild life nie mogli oprzeć się wrażeniu, że Karolina przypomina im inną gwiazdę. Nie da się ukryć, że panie są do siebie naprawdę podobne. Dziewczyna sama zaznacza, iż mimo nie widzi tak dużego podobieństwa między sobą, a Krupą, chętnie wzięły by z nią udział w jakimś wspólnym projekcie.

Karolina Podyma Joanna Krupa
Podobieństwo Karoliny Podymy do Joanny Krupy jest naprawdę duże

Karolina Podyma: Instagram

Uderzająco podobna do Joanny Krupy Karolina prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @caroline_carolinee123. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 6 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry